ورزش

نونیز نباید کله می‌زد، باید موی حریف را می‌کشید!

جاش هارت، ستاره بسکتبال NBA:

یک ستاره بسکتبال آمریکا با اشاره به جنجال‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌گوید داروین نونیز به جای ضربه به صورت بازیکن کریستال‌‌پالاس باید موی او را می‌کشید تا کسی به کارش کاری نداشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، جاش هارت، ستاره بسکتبال NBA و بازیکن پورتلند تریل‌بلیزرز، از جمله بسکتبالیست‌های فوتبالدوست است. او به دو دیدار جنجالی هفته دوم لیگ فوتبال انگلیس یعنی دیدارهای چلسی-تاتنهام و لیورپول-کریستال‌پالاس اشاره کرده و با لحنی کنایی با اشاره به دو اتفاق ویژه در این بازی‌ها به داوری این دو دیدار انتقاد کرد.

جاش هارت می‌گوید داروین نونیز، ستاره اروگوئه‌ای لیورپول، در دیدار دیشب مقابل کریستال‌پالاس باید به جای ضربه زدن به صورت بازیکن حریف با سر، موی او را می‌کشید تا از مجازات فرار کند. اشاره هارت به دیدار تاتنهام و چلسی است که لحظاتی قبل از به ثمر رسیدن گل دوم تاتنهام کریستین رومرو، بازیکن این تیم، موی مارک کورکوریا از چلسی را کشید ولی بازی ادامه پیدا کرد تا گل به ثمر برسد.

این بسکتبالیست NBA در توییتر خود نوشت:” در لیگ برتر نمی‌توانید با سر به کسی ضربه بزنید… او باید مویش را می‌کشید. در این صورت کسی کاری به کارش نداشت“.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا