ورزش

جلوه: نتیجه بازی اهمیتی نداشت/ اتفاقات اخیر اوکراین، انگیزه بازیکنان این تیم را افزایش داده است


مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با اوکراین دیداری دوستانه و تدارکاتی بود که نتیجه اش برای ما اهمیتی نداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی جلوه پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال ایران مقابل اوکراین در دیداری دوستانه اظهار داشت: به نظر من بازی خیلی خوبی بود. پس از سفر 4 ساعته ای که به شهر رادوم داشتیم مقابل اوکراین قرار گرفتیم. برای نخستین بار بود که با بازیکنان این تیم روبرو می شدیم، با این حال بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این بازی ایجاد هماهنگی بین بازیکنان بود. کادر فنی ترکیب های مختلف را در این مسابقه مورد آزمایش قرار داد و نتیجه این بازی چندان اهمیت نداشت. اوکراین هم خیلی خوب بازی کرد و احساس می کنم این مسابقه شروع خوبی برای ما بود تا بتوانیم در جام واگنر و قهرمانی جهان عملکرد مناسبی داشته باشیم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: اوکراینی ها مدت زیادی بود که در این سالن تمرین می کردند. آنها پس از شرایطی که برایشان ایجاد شد انگیزه مضاعفی گرفتند تا در جوامع جهانی بیشتر به چشم بیایند. در مجموع ما در مسابقات مختلف توجهی به نام تیم ها نمی کنیم و می جنگیم تا با 100درصد توان مان در بازی حاضر شویم. امیدوارم که با تدابیر کادر فنی و شرایط خوبی که از حالا برای تیم رقم می خورد بتوانیم اتفاقات خوبی را در جام واگنر و قهرمانی جهان ثبت کنیم.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا