ورزش

استقلالی‌ها انرژی‌ام را بیشتر کردند/ مثل ورزشکار المپیکی شدم!

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران درباره درخشش خود در لیگ اروپا گفت: بعد از بازی فکر کردم مثل ورزشکار انفرادی هستم که ۴سال برای المپیک زحمت می‌کشد و مردم می‌نشینند ببینند مدال می‌آورد یا نه!

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند پس از حضور در درون دروازه رویال آنتورپ بلژیک مقابل تاتنهام انگلیس در لیگ اروپا گفت: هم قبل و هم بعد از بازی از مردم ایران انرژی زیادی گرفتم و از آنها تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم بابت اتفاقاتی که افتاد ولی ناراحتم که در نهایت بازی را باختیم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران افزود: یک چیز را صادقانه می گویم. من بعد از بازی فکر کردم مثل ورزشکار انفرادی هستم که ۴ سال برای المپیک زحمت می‌کشد و بعد مردم می‌نشینند ببینند مدال می‌آورد یا نه. من هم دقیقاً چنین حسی داشتم. دست مردم کشورم را می‌بوسم. فهمیدم که بازی پنجشنبه شب من را مثل بازی‌های جام جهانی دیده بودند.

بیرانوند تصریح کرد: برایم خیلی جالب بود که بعد از بازی بعضی از هواداران استقلال برایم استوری گذاشتند و تعریف و تمجید کردند. این به من انرژی بیشتری داد. هواداران پرسپولیس هم که دیگر شرمنده‌ام کردند. خیلی به من لطف کردند. خوشحال شدم که در این شرایط سخت توانستم کمی دل مردم کشورم را شاد کنم.

او درباره شرایط خود در باشگاهش یادآور شد: بعد از ۴ – ۵ ماه توانستم برای آنتورپ بازی کنم. یک ماه و نیم هم به خاطر مصدومیت همسترینگ بیرون بودم. در بازی تاتنهام هم اتفاق در همان ناحیه همسترینگ پایم درد داشتم ولی خودم خواستم تا آخر در زمین بازی بمانم. فرصتی بود که می‌خواستم خودم را نشان دهم.

وی درباره بازی با تاتنهام نیز گفت: در نیمه اول موفق شدم چند موقعیت تاتنهام رو مهار کنم. این تیم خیلی در حمله قوی بود و دیگر نیازی به تعریف من ندارد. نیمه دوم هم تلاش کردیم ولی به هر حال تفاوت ما با تاتنهام در زمین مشخص شد. بعد از بازی سرمربی تیم از من تشکر کرد و من هم در جواب گفتم این وظیفه‌ام بود که برای تیم خوب بازی کنم.

بیرانوند که در پیامی برای برنامه «سلام صبح بخیر» صحبت‌های فوق را انجام داده بود درباره حضورش در تیم منتخب هفته اروپا خاطرنشان کرد: خوشحالم در تیم منتخب هفته هم قرار گرفتم ولی این اصلاً باعث نمی‌شود مغرور شوم. فکر می‌کنم این اولین باری است که یک دروازه بان ایرانی در لیگ اروپا بازی کرده و طبعاً اولین بار هم هست که در تیم منتخب هفته قرار می‌گیرد. من راه زیادی در پیش دارم. این اولین بازی من و در واقع شروع من در آنتورپ بود. از حالا به بعد باید تلاش بیشتری کنم چون می دانم توقعات از من خیلی بالا رفته است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا