سیاسی

رئیس‌جمهور: اگر در مورد کرونا عادی انگاری شود، پیک آن مجددا شروع می‌شود


حسن روحانی گفت: در کنار اقدامات ستاد مقابله با کرونا، نیروی انتظامی، سازمان بسیج و هلال احمر دست به دست دادند تا توانستیم به این موفقیت برسیم و به کانال ۲۰۰ فوتی آمده‌ایم. اگر عادی انگاری شود پیک بیماری مجددا شروع می شود.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، صبح امروز در جلسه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، گفت: تقریبا حدود ده ماه است مردم با کرونا مواجه هستند و در این مدت اقدامات خوبی انجام گرفته و بحمدالله با اقداماتی که از ابتدای آذرماه انجام گرفت، شاهد هستیم روند این بیماری در اکثریت استان‌‌ها کاهشی است.

وی ادامه داد: در گزارش امروز فقط ۱۲ شهر قرمز هستند. همه این موفقیت ها مرهون مسئولیت پذیری و اعتماد مردم به تصمیمات ستاد ملی بود. خیلی ها میخواستند در موفقیت های ستاد اخلال ایجاد کنند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اساس کار بر اعتماد است، تصریح کرد: در کنار اقدامات ستاد، نیروی انتظامی، سازمان بسیج و هلال احمر دست به دست دادند تا توانستیم به این موفقیت برسیم ما به کانال ۵۰۰ فوتی در روز رسیدیم و با اقدامات انجام شده به کانال ۲۰۰ فوتی آمده‌ایم. اگر عادی انگاری شود پیک آن مجددا شروع می شود.

ادامه دارد …


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا