فرهنگ

رمان «راز باغ متروک» برای چهارمین بار منتشر شد

رمان «راز باغ متروک» نوشته محمود برآبادی برای چهارمین مرتبه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این کتاب از مجموعه «رمان نوجوان امروز» اولین بار در سال ۱۳۹۱ برای نوجوانان بالای ۱۵ سال در قطع رقعی منتشر شد.

«راز باغ متروک» داستان معلمی است که به تازگی به روستایی به نام حکیم‌آباد رفته است. او به دنبال ردی از پدربزرگش، به گل‌تپه، روستای مجاور حکیم‌آباد می‌رود تا شاید نشانه‌ای از او بیابد. از سوی دیگر، چهار دانش‌آموز مدرسه که درباره وجه تسمیه یا علت نام‌گذاری روستا تحقیق می‌کنند، با راهنمایی «بابا مراد» پیرترین مرد روستا به باغ متروک حکیم می‌روند تا صندوقچه با ارزشی را که حکیم داشته، بیابند. سرانجام پس از ماجراهای زیاد، بچه‌ها موفق به کشف آن صندوقچه می‌شوند و پس از باز کردن آن، معلوم می‌شود که…

این رمان ۱۱۲ صفحه‌ای در چاپ چهارم با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است تا شمارگان آن در مجموع به ۲۰ هزار نسخه برسد.

کتاب «راز باغ متروک» با قیمت ۱۵ هزار تومان در سایت فروش اینترنتی محصولات کانون در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا