ورزش

پیروانی: وزیر ورزش با رعایت پروتکل‌ها در اردوی ما شرکت کرد/تقابل ما با نماینده ژاپن یا کره جدال تعصب و امکانات است


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از آقای سلطانی فر و همکارانش تشکر کنم که شب گذشته با رعایت پروتکل در اردوی ما شرکت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، افشین پیروانی در خصوصو لغو دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن اظهار داشت:ساعت 11 دیشب بود که به من گفتند بازی لغو شده ولی ما باید این موضوع را از 2 جنبه در نظر بگیریم. اول اینکه ما در فینال آسیا هستیم و متاسفانه بازی قبل ما با نساجی هم کنسل شد و می شد به بازی با ذوب آهن به عنوان پیش بازی نگاه کنیم. البته ذوب آهن هم چندین کرونایی داشتند و آنها هم چندان مقصر نبودند. البته ما متوجه شدیم تست اول آنها منفی بوده ولی تست دیروز آنها مثبت بوده است. در این بین سازمان لیگ، ایفمارک و .. همه تلاش کردند ولی  در مجموع بازی ما لغو شده و امروز بازی درون تیمی با داور و زمین رسمی انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که این بازی از طریق سازمان لیگ لغو شده یا ستاد مبارزه با کرونا در ورزش عنوان کرد: از طریق سازمان لیگ به ما اطلاع دادند ولی ستاد مبارزه با کرونا با توجه به اینکه  ذوب آهنی ها چند تست منفی داشتند و به یکباره تست برخی از آنها مثبت شد چنین تصمیمی را گرفتند. ممکن بود با برگزاری این بازی بازیکنان ما و خودشان که تستشان منفی شده درگیر شوند.

سرپرست تیم پرسپولیس افزود: از مردم خواهش می‌کنم در این شرایط  پروتکل‌ها را جدی بگیرند. ما در این بین آسیب خوردیم چون تقابل پرسپولیس با نمایندگان ژاپن و کره تقابل امکانات و غیرت و تعصب است ولی مطمئن باشید ما جانمان را می‌دهیم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

پیروانی که با بخش خبری ساعت 12:45 صحبت می کرد در خصوص اینکه شب گذشته وزیر ورزش پیام رئیس جمهوری را به کادر فنی و بازیکنان منتقل کرده است گفت: جا دارد از آقای سلطانی فر تشکر کنم که شب گذشته با  رعایت پروتکل در اردوی ما شرکت کردند چون شنیدم گفته شده که در این شرایط قرنطینه نباید این اتفاق می افتاد ولی وزیر ورزش فقط چند همراه داشت و با تمام موارد بهداشتی در اردوی تیم ما شرکت کرد. آنها پیام ریاست جمهور را دادند و قول هایی دادند ولی بهترین پاداش قهرمانی برای مردم ایران است. بحث های دیگر هم ان شاالله بعد از اینکه با جام برگشتیم مطرح شود بهتر است.

وی در خصوص اینکه آیا آل کثیر با پرسپولیس راهی قطر می شود یا خیر گفت: ما برای بردن آل کثیر به قطر محدودیت داریم و با وجود اینکه او در راه صعود تیم ما خیلی تلاش کرده نمی‌توانیم وی را با خود به قطر ببریم. از کسانی که زحمت می کشند پرسپولیس در کمال آرامش ما به فینال آسیا برویم ممنونم و امیدوارم دعای خیر آنها بدرقه راه ما باشد.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا