جامعه

نصب تندیس شهید سپهبد قاسم سلیمانی در میدان رسالت


معاون شهردار منطقه 4 تهران از نصب تندیس شهید سپهبد قاسم سلیمانی همزمان با آغاز دهه فجر در میدان رسالت خبر داد.


حمیدرضا فرخی، معاون شهردار منطقه 4 تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ساخت تندیس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهارداشت: بزرگراه سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این منطقه قراردارد و به منظور زنده نگاه داشتن دلاوری و رشادت.های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با پیگیری.های این منطقه از سازمان زیباسازی، ساخت و نصب المان یادبویی از ایشان در میدان رسالت، در دستور کار قرار گفت.

وی افزود: در حال حاضر مراحل مقدماتی انتخاب اثر صورت گرفته و پس از اتمام ساخت تندیس، همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام مبارک دهه فجر و با حضور خانواده محترم ایشان پرده برداری و نصب خواهد شد.

معاون شهردار منطقه 4 تهران در ادامه به اجرای نقاشی دیواری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: با مشارکت سازمان زیباسازی تهران و نظارت خانواده محترم شهید سلیمانی، نقاشی دیواری ایشان بر روی جداره های بزرگراه سردار سلیمانی تقاطع بزرگراه شهید باقری اجرا خواهد شد.

فرخی در ادامه گفت: این نقاشی دیواری به طول 250 متر مربع درنظر گرفته شده که تصویر مورد نظر در فراخوانی که به همین منظور برگزار شده انتخاب و در مرحله آماده سازی دیوار و اجرا است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا