بازار

معرفی اپلیکیشن حمل و نقل بار در ایران

وزمه یک استارتاپ فعال در حوزه باربری می باشد که قصد دارد فرایند حمل و نقل بار در باربری بین شهری و باربری بین جاده ای را برای مردم راحت تر کنند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که بخواهید باری از محصولاتتان (یا هرچیز دیگری را) از جایی به جای دیگر انتقال بدهید. در این مواقع شما نیازمند یک باربر هستید که بار شما را از جایی به جای دیگر منتقل کند. گاهی هم ممکن است شما خودتان یک شرکت باربری داشته باشید اما برای سفارش‌های بزرگ باربری تان کسی را نداشته باشید. دقیقاً همین جاست که اپلیکیشن حمل و نقل بار وزمه به داد شما خواهد رسید. اپلیکیشن حمل و نقل بار شرکت حمل و نقل بین شهری و بین جاده‌ای وزمه اینجاست تا هم فرصتی برای شما صاحبان بار عزیز فراهم کند تا بارتان را با هزینه به صرفه و سریع‌ترین زمان به مقصد برسانید، همچنین برای رانندگان عزیز هم این فرصت به وجود می‌آید که همیشه سفارش باربری داشته باشند و کسب درآمد کنند.

معرفی وزمه

وزمه یک استارتاپ فعال در حوزه باربری می‌باشد که قصد دارد فرایند حمل و نقل بار در باربری بین شهری و باربری بین جاده‌ای را برای هموطنان عزیز راحت تر کنند. در باربری بین شهری خیلی مواقع پیش می‌آید که ممکن است وسیله و نقلیه در دسترس نباشد و بارهای صاحبان بار زود به مقصد خودشان نرسد. این موضوع نه تنها باعث اختلال در کارها می‌شود، بلکه هزینه‌های اضافی را نیز روی دست صاحبان بار می‌گذارد. در باربری بین جاده‌ای هم موضوع به همین شکل است و حتی باید نظم بیشتری هم در کار باشد. در نتیجه راه حل این موضوع این است که یک اپلیکیشن با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، این معضلات را آرام آرام حل و رفع کند. در نتیجه شرکت حمل و نقل بین شهری و بین جاده‌ای وزمه، رانندگان و صاحبان بار را به صورت مستقیم به یکدیگر وصل می‌کند تا تمامی فرایندهای باربری بدون واسطه و به سرعت انجام شود.

پشتیبانی از رانندگان و صاحبان بار

اصل اول وزمه برای شما عزیزان مشتری مداری می‌باشد. وزمه در تلاش است که به علاوه رانندگان و صاحبان بار، شرکت‌های باربری هم به راحتی بتوانند به صرف هزینه‌ای به صرفه، بارهای خودشان را هرچه سریع‌تر به مقصد برسانند. فقط کافیست که صاحبان بار و باربری‌ها در اپلیکیشن کاربران وزمه ثبت نام بکنند و سفارش باربری خودشان را ثبت کنند. رانندگان هم در اپلیکیشن رانندگان وزمه می‌توانند این سفارش‌ها را ببینند و در مناقصه عادلانه داخل اپلیکیشن شرکت کنند. رانندگان حتی می‌توانند با توجه به سطح و سقف قیمت، قیمت پیشنهادی خودشان را ارائه بدهند تا همه چیز به صورت منصفانه برای طرفین پیش برود.

مزایای اپلیکیشن حمل و نقل بار وزمه

اپلیکیشن حمل و نقل بار وزمه کاملاً بهینه شده برای استفاده کاربران می‌باشد. استفاده از این اپلیکیشن بسیار راحت است و عاری از هرگونه پیچیدگی می‌باشد. هموطنان عزیز می‌توانند پس از ثبت نام در وزمه، بلافاصله بر روی نقشه موقعیت مکانی مبدا و مقصدشان را مشخص کنند و همچنین آدرس‌های دقیق را نیز در اپلیکیشن ثبت بکنند. این را هم باید در نظر داشته باشید که شما می‌توانید بیش از یک مقصد و مبدا را در اپلیکیشن مشخص کنید. پس از ثبت اطلاعات، اطلاعات برای رانندگان فرستاده می‌شود و پس از اتمام مناقصه، فرایند باربری شروع می‌شود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا