بازار

برپایی هم‌اندیشی روسای دفاتر استان‌ها و مدیران ارشد ایران کیش

گردهمایی هم اندیشی روسای دفاتر استان ها و شرکت های پیمانکار شرکت کارت اعتباری ایران کیش با هدف معرفی برترین دفاتر و پشتیبانان ایران کیش، چالش های موجود در استان های مختلف و … برگزار شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، گردهمایی هم اندیشی رؤسای دفاتر استان‌ها و شرکت‌های پیمانکار شرکت کارت اعتباری ایران کیش به منظور معرفی برترین دفاتر و پشتیبانان ایران کیش، آسیب شناسی و چالش‌های موجود در استان‌های مختلف و ارائه راهکار برای حل آن، ارائه گزارش‌های عملکردی دستاوردها و پروژه‌های جدید کشوری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این همایش که با حضور مدیران ارشد ایران کیش همراه بود، پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش ضمن گفتگو با رؤسای دفاتر تمامی استان‌ها و اشاره به اهداف آتی و استراتژی‌های این شرکت و راهکارهایی که باید دفاتر استان‌ها طی کنند گفت: وظیفه ما درستاد این است که موانع مالی تجاری پشتیبانان را رفع نمائیم و این کار را با جان و دل انجام می‌دهیم. رؤسای دفاتر هر یک گامی که به پیش بردارند ما ده گام در راستای آنها برمی داریم.

وی با یادآوری محصولات جدید این شرکت که درآینده رونمایی می‌شوند، سیاست‌های ویژه در این راستا را تبیین کرد و همینطور در گفتگو با هریک از رؤسای دفاتر در مورد پروژه‌های جدید استانی در جریان آخرین اقدامات انجام گرفته قرار گرفت.

در ادامه برترین دفاتر استانی و پشتیبانان برتر معرفی شدند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا