شهرستان ها

ملت ایران اجازه تحریف و فراموشی خیانت فتنه گران را نخواهند داد

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه عده ای به دنبال تطهیر چهره فتنه گران هستند، گفت: ملت ایران اجازه تحریف و فراموشی خیانت فتنه گران را نخواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری پیش از ظهر شنبه در نشست بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق با ولایت با اشاره به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران اسلامی توسط تروریسم دولتی، اظهار کرد: دشمن به خیال خام متصور است با این ترورها حرکت علمی جمهوری اسلامی ایران متوقف خواهد شد.

اشجری در ادامه با بیان اینکه حرکت علمی کشور به همت جوانان انقلابی رونق یافته است، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری عاملان و آمران این جنایت تروریستی پاسخ کوبنده خواهند گرفت.

وی با اشاره به اتفاقات سال ۸۸، با بیان اینکه استکبار جهانی با ایادی داخلی خود در این سال تلاش کرد تا از انتخابات ریاست جمهوری تهدیدی برای نظام بسازد، اضافه کرد: دشمن با ایجاد فتنه به دنبال این بود تا کشور را به سمت ناامنی و آشوب سوق دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم این تهدید و فتنه خنثی شد، گفت: خنثی سازی فتنه حماسه ۹ دی ماه را خلق که به سبب سرافرازی ملت ایران و زدن ضربه مهلک به دشمنان نظام و انقلاب شد.

وی با اشاره به اینکه فصل الخطاب قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب سبب می‌شود تا این نظام و انقلاب از هر گزندی در امان باشد، تصریح کرد: رهبری بارها نسبت به فتنه سال ۸۸ موضع گیری قاطع داشته و نظر خود را شفاف بیان کرده‌اند.

مراسم بزرگداشت ۹ دی در رشت برگزار می‌شود

حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه عده یا به دنبال تطهیر و مظلوم نمایی فتنه‌گران، رفع حصر، کم‌رنگ کردن و به فراموشی سپردن حماسه ماندگار نهم دی هستند، گفت: ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت به ثبت رسیده است.

وی به حضور همیشگی ملت ایران در صحنه‌های حساس اشاره و اظهار کرد: ملت ایران اجازه نخواهند داد خیانت بی‌شرمانه فتنه‌گران، حمایت‌های براندازانه استکبار جهانی و همچنین اقدامات فریبکارانه حامیان فتنه تحریف و فراموش شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به مناسبت‌های پیش رو در دی ماه، نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی»، حمله شجاعانه موشکی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد، اربعین شهید دانشمند هسته‌ای «فخری‌زاده» و آغاز مبارزه با فتنه استعماری کشف حجاب به دست رضاخان ملعون را بخشی از این مناسبت‌ها اعلام کرد.

وی با بیان اینکه بزرگداشت یوم الله ۹ دی با رعایت دستور العمل های بهداشتی و در فضای باز برگزار می‌شود، افزود: در صورت عدم مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری این مراسم به‌شکل میدانی، از ظرفیت رسانه ملی و فضای مجازی استفاده خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه امیدواریم ستاد ملی مقابله با کرونا، لغو مراسم را به آخرین ساعات قبل از برگزاری مراسم موکول نکند، تصریح کرد: این امر علاوه بر صرف هزینه‌های فراوان، شائبه‌های عمومی را در پی خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا