سیاسی

انتشارصد و دومین شماره نشریه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)


سردبیر نشریه حیات، از انتشار صد و دومین شماره ماهنامه فرهنگی-سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) خبر داد.


پوریا عصار سردبیر نشریه حیات، در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: شماره ١٠٣ نشره حیات (ماهنامه فرهنگی سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام)، در قالب پنج پرونده اقتصادی، سیاسی، هنر و رسانه، جامعه و اندیشه منتشر شد.

وی افزود: در این شماره موضوعاتی همچون بررسی عملکرد شش ماهه مجلس یازدهم، بررسی جایگاه و کارکرد بسیج در جامعه، اهمیت بحث و گفت‌وگو در رسانه‌ها، راهکارهای برون رفت از تورم اقتصادی و آفت‌های ورود فیلم‌های ترکیه‌ای به شبکه نمایش خانگی، به رشته تحریر در آمده است.

عصار تصریح کرد: در این شماره، آثار و گفتارهایی از دکتر ابوالفضل عمویی، دکتر علی شمسی پور، دکتر عطاءالله بیگدلی، دکتر کامران ندری، حجت‌الاسلام دکتر سید محمدصادق کاظمی، دکتر روح الله رشیدی، دکتر مهدی صادقی‌ شاهدانی، دکتر محمدجواد شریف‌زاده، حجت الاسلام مجتبی فلاحتی، عبدالحمید بیات، سیدمحمد حسینی، حسام‏‌الدین رایگانی، مسعود بصیری و جمع دیگر از محققین و صاحب نظران علوم انسانی کشور منتشر شده است.

وی با بیان اینکه  نشریه حیات به عنوان اولین نشریه دانشجویی کشور با نام «تفکر بسیجی» در سال ٧٠ آغاز به کار کرد و اکنون به ایستگاه ١٠٣ رسیده گفت: رویکرد ما در نشریه، پرداخت دقیق به مسائل روز کشور در حوزه فرهنگ و سیاست از منظر علوم انسانی است؛ از این رو از کلیه دانشجویان و پژوهشگران علوم انسانی کشور جهت مشارکت در تولید و توزیع ماهنامه فرهنگی-سیاسی حیات، دعوت به همکاری می کنیم.

 

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیکی شماره ١٠٣ نشریه حیات را از اینجا  دریافت و مطالعه کنند، و برای تهیه نسخه کاغذی آن نیز می توانند به صفحه اینستاگرام و کانال حیات در پیامرسان بله به نشانی hayatmag_ir@ مراجعه کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا