ورزش

برد گل گهر، فولاد و مس رفسنجان در نیمه نخست

چهار دیدار از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر به صورت همزمان از ساعت ۱۵ امروز آغاز شد که گل گهر، مس رفسنجان و فولاد در پایان نیمه اول پیروز به رختکن رفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر با انجام ۴ بازی به صورت همزمان برگزار شد که نیمه نخست یک دیدار بدون گل پایان یافت و گل گهر در آبادان، فولاد در اهواز و مس در رفسنجان پیروز به رختکن رفتند.

تیم گل گهر صدرنشین فعلی مسابقات برابر تیم مدعی صنعت نفت در آبادان به میدان رفت و در حالی که در نیمه اول نسبت به میزبان خود بهتر بازی کرد و چربش محسوسی در این بازی داشت، با سوپر گل گادوین منشا که در دقیقه ۲۷ به ثمر رسید نیمه نخست را به سود خود خاتمه داد.

فولاد دیگر تیم مدعی این فصل در خانه میزبان سایپا بود که با گل زیبایی که فرشاد احمدزاده در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند به برتری رسید و با همین برتری به رختکن رفت.

تیم مس رفسنجان هم امروز توانست طلسم گل نزدن در لیگ برتر را شکسته و با تک گلی که قائم اسلامی خواه در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند در نیمه نخست بر میهمانش نفت مسجد سلیمان برتری پیدا کند.

چهارمین دیدار که در شهرقدس بین پیکان و آلومینیوم اراک برگزار شد، بدون رد و بدل شدن گل ۴۵ دقیقه اول را به پایان رساند تا مربیان دو تیم برای نیمه دوم تمهیدات تازه ای برای باز کردن دروازه تیم مقابل به کار گیرند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا