شهرستان ها

رتبه دوم تولیدات رسانه‌ای صنعت آب و برق یزد از آن «مهر» شد

یزدـ جشنواره تولیدات رسانه‌ای صنعت آب و برق در استان یزد برگزار شد و خبرگزاری مهر با کسب 20 امتیاز رتبه دوم این جشنواره را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره و مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق، تابستان امسال در یزد برگزار شد که در این رقابت‌، کاظم شاملو از خبرگزاری ایرنا با ۲۲ امتیاز، نیره شفیعی پور از خبرگزاری مهر با ۲۰ امتیاز، سیدضیاء میررحیمی از خبرگزاری شبستان با ۱۵ امتیاز، فرزاد فیضی از خبرگزاری خبرآنلاین با ۱۴ امتیاز و زینب زارع از خبرگزاری موج با ۱۳ امتیاز به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا پنجم شدند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد، ظهر امروز در مراسم آنلاین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره اظهار داشت: استان یزد همواره با تنش‌های آبی و برقی مواجه بوده اما همراهی و کمک رسانه ها سبب شده تا این تنش‌ها به درستی مدیریت شود.

محمدمهدی جوادیان زاده عنوان کرد: یزد از استان‌های کم آب است و مدیریت منابع آب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است از سوی دیگر، اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف آب، تنها راه عبور از بحران به ویژه در ایام گرم سال است.

وی افزود: نقش رسانه ها در اطلاع رسانی و حتی آموزش در زمینه اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف آب بسیار حائز اهمیت است و آثار ورود رسانه ها به این بخش به خوبی احساس شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان یزد نیز در این جلسه از همراهی خوب خبرنگاران استان یزد در اطلاع رسانی اخبار و تولیدات رسانه ای صنعت آب و برق در استان یزد قدردانی کرد و اظهار داشت: مصرف برق در روزهای اوج مصرف تابستان با همکاری رسانه ها مدیریت شد.

دهقان بیان کرد: رسانه ها همواره نقش موثری در پیشبرد اهداف و برنامه های صنعت برق استان داشته اند که امیدواریم این همکاری‌ها تداوم پیدا کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا