ورزش

آذرباتری جنگید/ بازی سختی مقابل شهداب داریم

سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از پیروزی تیمش مقابل تیم آذرباتری ارومیه گفت: بازیکنان آذرباتری امروز جنگیدند و در ست سوم تیم را تحت فشار قرار دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته سوم لیگ متمرکز والیبال و در بازی هفته چهاردهم، تیم والیبال هراز آمل با نتیجه ۳ بر صفر تیم آذرباتری ارومیه را شکست داد.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز آمل پس از پیروزی تیمش مقابل تیم آذرباتری ارومیه گفت: بازی خوبی بود. معمولا پس از تغییرات، شوکی به تیم وارد می شود، مخصوصا تیم های پایین جدول، این تغییر نه به واسطه تغییر فنی، بلکه به واسطه تغییرات مدیریتی در سطح فنی اتفاق می افتد و بازیکنان برای جلب اعتماد سرمربی جدید تلاش مضاعف می کنند.

سرمربی هراز آمل ادامه داد: پیش بینی ما این بود بازی به مراتب راحت تری مقابل آذرباتری ارومیه داشته باشیم، ولی آنها امروز جنگیدند. در ست سوم تحت فشار قرار گرفتیم و به کمک تجربه موفق شدیم پیروز شویم. در کل بازی زیبایی بود. به بازیکنان هر دو تیم تبریک می گویم که بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

 عطایی در پایان درباره آخرین بازی تیمش در دور رفت رقابت ها مقابل تیم شهداب یزد گفت: بازی سختی خواهد بود. برنده بازی احتمالا رتبه سه یا چهار جدول رده بندی را در پایان دور رفت در اختیار خواهد گرفت. هر دو تیم خوب هستند و جنگ سختی با یکدیگر دارند. امیدوارم کسانی که از گیرنده ها بازی را تماشا می کنند از تماشای یک بازی خوب لذت ببرند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا