ورزش

انتخاب بین بیرانوند و «بوتز» معضل است/ هنوز تصمیم نگرفته‌ام!

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک با بیان اینکه انتخاب دروازه بان تیمش بین علیرضا بیرانوند و «ژان بوتز» سخت و یک معضل است، گفت: علیرضا در بازی با تاتنهام فوق العاده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، شاید زمانی که «ایوان لکو» سرمربی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک علیرضا بیرانوند را در ترکیب اصلی تیمش در دیدار مقابل تاتنهام انگلیس در لیگ اروپا قرار داد، تصور نمی‌کرد عملکرد این دروازه بان ایرانی وضعیت را برای او برای تعیین دروازه بان نخست آنتورپ سخت کند.

آنتورپ فردا در لیگ بلژیک باید به مصاف تیم کلاب بروژ برود و ایوان لکو تاکید کرد که کار سختی برای انتخاب دروازه بان نخست تیمش دارد.

لکو در این ارتباط گفت: انتخاب بسیار سختی است. از روز اول می‌دانستیم که این مسئله مشکلاتی را برایمان ایجاد می‌کند. اینکه شما دو دروازه بان خوب داشته باشید، هرگز خوب نیست.

وی ادامه داد: در این صورت وقتی یکی از دروازه بان ها بازی می‌کند، مسئله این است که “چرا دیگری بازی نمی‌کند” و بالعکس. شما نمی‌توانید صد درصد تصمیم درستی بگیرید. فقط می‌توانید امیدوار باشید که تصمیمتان درست است. این یک نوع ریسک است.

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ تصریح کرد: علیرضا در بازی برابر تاتنهام فوق العاده بود اما افرادی که می‌خواهند بوتز را درون دروازه ببینند، به اولین گل این مسابقه اشاره می‌کنند که آیا نباید بیرانوند آنجا بهتر کار می‌کرد؟ هواداران بیرانوند هم تاکید خواهند کرد که او سه سیو بزرگ انجام داده است.

لکو افزود: هر دو طرف درست می‌گویند. شما موافقان و مخالفانی دارید. من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. این یک معضل است.

سرمربی آنتورپ در پاسخ به این سئوال که چرا ناگهان به بیرانوند در لیگ اروپا بازی داده است، گفت: اگر لازم نبود هرگز ژان را تغییر نمی‌دادم. فکر می‌کردیم که او برای شارژ مجدد به استراحت ذهنی و جسمی نیاز دارد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا