ورزش

پتکوویچ: پیروزی مقابل تیم ملی ایران بسیار خوشحال‌کننده است

بازیکن تیم ملی والیبال صربستان گفت: ایران تیمی بسیار قدرتمند و رقابت با ملی‌پوشان این کشور واقعاً لذت‌بخش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دوشان پتکویچ در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل ایران در جام واگنر لهستان اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. در لحظاتی از مسابقه تیم ایران بازی را کنترل کرد و در بعضی لحظات دیگر تیم صربستان.

بازیکن شماره 33 تیم ملی والیبال صربستان ادامه داد: در این بازی شاهد امتیازات و لحظات بسیار خوبی بودیم. هر دو تیم انرژی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. دفاع‌های بسیار زیادی در این دیدار انجام شد، اما در نهایت خوشحالم که توانستیم برنده این مسابقه باشیم. این پیروزی از آن جهت اهمیت دارد که ایران، تیمی بسیار قدرتمند بوده و بازی کردن مقابل این بازیکنان واقعاً لذت‌بخش است. بدون شک پیروزی مقابل تیم ملی ایران بسیار خوشحال‌کننده است.

قطر پاسور تیم ملی والیبال صربستان خاطر نشان کرد: تیم ملی ایران همیشه با کیفیت بالایی بازی می‌کند. من مسابقه قبلی بین ایران و صربستان در لیگ ملت‌ها را از تلویزیون تماشا کردم. در آن دیدار بازیکنان ایران عملکرد خیلی خوبی داشتند. البته و بدون شک تیم ایران همانند تیم ما خیلی به فکر نتیجه این دیدار نیست، چرا که درصدد کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی جهان است. مسابقات تدارکاتی با این کیفیت برای هر دو تیم بسیار مفید است.

وی در مورد رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: مسابقات قهرمانی جهان بسیار هیجان‌انگیز است، چرا که تیم‌های ملی زیادی از سراسر جهان به دنبال کسب نتیجه و شگفتی‌سازی در این رویداد هستند.

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا