ورزش

جام واگنر| پتکوویچ: بازی مقابل بازیکنان ایران لذت‌بخش است/ نتیجه بازی اهمیتی نداشت


بازیکن تیم ملی والیبال صربستان گفت: ایران تیمی بسیار قدرتمند بوده و بازی کردن مقابل این بازیکنان واقعا لذت بخش است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزار فارس، پتکویچ بازیکن شماره 33 تیم ملی والیبال صربستان پس از دیدار مقابل ایران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. در لحظاتی از بازی تیم ایران و در بعضی لحظات دیگر تیم ما بازی را کنترل کرد.

وی ادامه داد: در این بازی ما شاهد امتیازات و لحظات بسیار خوبی بودیم. هر دو تیم انرژی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. دفاع‌های بسیار زیادی در این دیدار انجام شد اما در نهایت خوشحالم که ما توانستیم برنده این مسابقه باشیم. این پیروزی از آن جهت اهمیت دارد که تیم ایران تیمی بسیار قدرتمند بوده و بازی کردن مقابل این بازیکنان واقعا لذت بخش است. بدون شک پیروزی مقابل تیم ملی ایران بسیار خوشحال کننده است.

پشت خط زن تیم ملی والیبال صربستان خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران همیشه با کیفیت بالایی بازی می کند. من مسابقه قبلی بین ایران وصربستان در لیگ ملت‌ها را از تلویزیون تماشا کردم. در آن دیدار بازیکنان ایران عملکرد خیلی خوبی داشتند؛ البته که بدون شک تیم ایران هماهنند تیم ما خیلی به فکر نتیجه این دیدار نیست. چرا که هر در صدد کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی جهان هستند. مسابقات تدارکاتی با این کیفیت برای هر دو تیم بسیار مفید است.

وی در مورد رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: مسابقات قهرمانی جهان بسیار هیجان انگیز است، چرا که تیم‌های ملی زیادی از سراسر جهان به دنبال کسب نتیجه و شگفتی‌سازی در این رویداد هستند.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا