ورزش

جام واگنر| ارزیابی کولاکوویچ از ترکیب جدید تیم ایران


سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با اشاره به عملکرد ملی‌پوشان تازه ملحق شده ایران در جام واگنر گفت: تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت، بسیار قدرتمند‌تر است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ایگور کولاکوویچ پس پیروزی شاگردانش برابر ایران در دومین روز جام واگنر اظهار داشت: دیدار برابر این تیم همیشه سخت و دشوار، ولی جذاب است.

وی افزود: تماشاگرانی که به سالن آمده بودند از این بازی لذت بردند چرا که در این دیدار امتیازات زیبایی میان دو تیم رد و بدل شد و در نهایت پیروزی از آن صربستان بود. اگر شرایط کمی متفاوت بود ایران پیروز این دیدار دشوار بود. در نهایت از پیروزی برابر حریفی قدرتمند خوشحالیم.

کولاکوویچ در رابطه با تغییرات در ترکیب ایران گفت: البته که مجرد کمک بسیار بزرگی به این تیم در بخش دفاعی خواهد کرد. در مورد کریمی هم بعد از جراحی اطلاعی از وضعیتش نداشتم. اما مطمئنا بازی به بازی به شرایط مسابقه نزدیک شده و عملکرد خوب خود را تکرار خواهد کرد.

وی ادامه داد: صابر کاظمی هم دو هفته پایانی لیگ ملت‌ها برای ایران به میدان نرفت اما حالا با قدرت به ترکیب بازگشته و به تیم کمک می‌کند. چهره جدیدی که در ترکیب تیم ایران جلب توجه می‌کرد جواد معنوی‌نژاد بود که بازیکن با تجربه‌ای است و در آمادگی به سر می‌برد. با این اوصاف تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت بسیار قدرتمندتر است.

وی افزود: نمیخواهم بگویم چه کسی در تیم صربستان بهترین عملکرد را داشت. همه بازیکنان عالی بودند. فقط لیسینایچ کمی بهتر از از سایرین بود.

وی در ارتباط با پیش بینی نتیجه قهرمانی جهان اظهار کرد: نمی‌خواهم در این مورد اظهارنظر کنم اما مطمئنا رقابت‌های جذابی را شاهد خواهیم بود.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود و شاگردان عطایی روز شنبه در سومین و آخرین مسابقه خود در این دوره از رقابت‌ها از ساعت 18:30 به وقت تهران مقابل آرژانتین قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا