ورزش

نوراللهی: تیم ملی هیچ امکانات خوبی ندارد

هافبک تیم ملی می‌گوید امکانات و شرایط مناسبی برای صعود ایران از مرحله گروهی جام جهانی فراهم نشده است.

به گزارش “ورزش سه”، احمد نوراللهی، بازیکن این فصل شباب الاهلی امارات و تیم ملی ایران در گفتگو با برنامه فوتبال برتر در ابتدا راجع به شرایطش در امارات گفت: اوایل به دلیل هوای بد امارات خوب نتوانستم خودم را وفق دهم با تیمم اما رفته رفته اوضاع بهتر شد. فکر می‌کنم از ۲۶ بازی لیگ توانستم در ۲۲، ۲۳ بازی باشم اما در آسیا به دلیل اینکه ۱۰ بازیکن خارجی داشتیم فرصت کمتر به من رسید.

او در مورد شرایطش در پرسپولیس و جدایی از تیم محبوبش بیان کرد: در پرسپولیس از نزدیک یک سری بی‌معرفتی‌ها را حس کردم ولی در آن هشت سالی که بودم چشم‌پوشی می‌کردم. با اینکه می‌دانستم افرادی بودند که بیشتر زحمت کشیدند و حق‌شان بیشتر بوده، واقعا به آنها رسیدگی نمی‌شد. الان هم افرادی هستند که سالهای زیادی در تیم مانده‌اند اما به حق‌شان نرسیده‌اند. من توانستم هشت سال آنجا بازی کنم و از خیلی چیزها چشم‌پوشی کردم. خداراشکر یک خاطره خوبی را در ذهن هواداران ایجاد کردم آنها همیشه در قلب من هستند و امیدوارم حداقل یک بار آنها را خوشحال کرده باشم.

احمد نور در خصوص شرایط تیم ملی گفت: تیم‌هایی بودند که کلی خرج کردند که تیم‌شان فقط در جام جهانی باشد. ایران به جام جهانی رسیده و با این امکانات کار سخت است. لژیونرهای خیلی خوبی داریم و اسم نمی‌برم که کسی را یادم نرود‌، در ایران هم بازیکنان خوبی را داریم. صد در صد از کادرفنی راضی هستیم که در شرایط بغرنج تیم را تحویل گرفتند. شاید بگویند با عراق و بحرین بازی کردید ولی با آن شرایط آب و هوایی و فشار واقعا سخت بود.

او در مورد شانس صعود ایران از مرحله گروهی جام جهانی گفت: انشاالله بتوانیم، انسان با امید زنده است و بچه‌ها همیشه فکر می‌کنند که می‌توانیم به مرحله بعد برویم یا نه؟ ولی واقعا هیچ امکانات خوبی در اختیار ما نگذاشته‌اند. به هرحال فوتبال است و توپی که می‌چرخد و امیدوارم به نفع ما بچرخد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا