بین الملل

وخامت وضعیت سلامت یکی از نظامیان اسیر اسرائیلی در غزه

سخنگوی گردان‌های قسام خبر داد:

سخنگوی گردان‌های «شهید عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش حماس امروز -دوشنبه- اعلام کرد که وضعیت سلامت یکی از نظامیان اسیر اسرائیلی در غزه رو به وخامت گذاشته است.


به گزارش ایلنا، سخنگوی گردان‌های «شهید عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش حماس امروز -دوشنبه- اعلام کرد که وضعیت سلامت یکی از نظامیان اسیر اسرائیلی در غزه رو به وخامت گذاشته است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی افزود که طی ساعات آینده مدارکی ارائه خواهد کرد که این را ثابت می‌کند.

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواستار عدم واکنش به اظهارات سخنگوی قسام شد.

شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نفتالی بنت از وزرای رژیم صهیونیستی خواسته واکنشی به بیانیه سخنگوی قسام در رابطه با وخامت حال یکی از نظامیان اسیر اسرائیلی نشان ندهند.

شبکه عبری زبان «کان» اعلام کرد که برآوردهای نهادهای امنیتی اسرائیلی حاکی از آن است که این یک جنگ روانی از طرف حماس است و منابع رسمی دولتی از وزرای کابینه خواسته‌اند واکنشی به این اظهارات نشان ندهند

همچنین «آویگدور لیبرمن» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی نیز در گفت‌وگو با شبکه ۱۳ مدعی شد که آنچه اکنون اهمیت دارد، حفظ آرامش است و نمی‌توان به اطلاعات منتشر شده توسط حماس در مورد نظامیان اسیر اسرائیلی اعتماد کرد.

وی گفته که ما باید در برابر این اظهارات بایستیم و از سخن گفتن در مورد آن خودداری کنیم.

یک مسئول بلندپایه اسرائیلی هم در گفت‌وگو با پایگاه خبری عبری زبان «ریشت کان» گفته که این اقدامی تحریک‌آمیز از سوی حماس است.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا