ورزش

شکست پیکان در ماراتن دوستانه/ شاگردان قلعه‌نویی با برد آماده تقابل با پرسپولیس شدند +عکس


دیدار دوستانه دو تیم گل گهر و پیکان با برتری تیم سیرجانی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان با استفاده از تعطیلی لیگ دیدار دوستانه‌ای را در ورزشگاه کارگران برگزار کردند که این بازی با برتری تیم سیرجانی به پایان رسید.

در این بازی که در چهار وقت ۳۰دقیقه‌ای برگزار شد، سرمربیان دو تیم از نفرات اصلی و ذخیره خود به تناوب استفاده کردند و آن‌ها را محک زدند.

یونس شاکری در سی دقیقه اول این دیدار گل اول را به ثمر رساند تا این بخش یک بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان برسد. سی دقیقه دوم نیز بدون رد و بدل شدن گل با همین نتیجه به پایان رسید. در سی دقیقه سوم نوید عاشوری بازهم دروازه پیکان را باز کرد تا نتیجه ۲ بر صفر به سود گل گهر شود. در وقت چهارم این دیدار نیز مهدی تیکدری گل سوم را برای تیم امیر قلعه‌نویی به ثمر رساند.

این بازی دوستانه با حضور تعدادی تماشاگر و با حضور خانواده‌ها برگزار شد.

طاها شریعتی مدافع اسبق استقلال و سایپا نیز در وقت چهارم این بازی برای گل‌گهر به میدان رفت. این بازیکن مدتی است که در تمرینات تیم سیرجانی حضور دارد تا در صورت جلب رضایت سرمربی این تیم، با او به عنوان سهمیه زیر ۲۳سال قرارداد بسته شود.

شایان مصلح مدافع گل‌گهر نیز به دلیل سرماخوردگی، تا مدتی قادر به حضور در جمع سایر نفرات نیست.

تیم فوتبال گل گهر در ادامه برنامه‌های آماده سازی قرار است روز یکشنبه دیدار تدارکاتی دیگری را نیز مقابل پرسپولیس برگزار کند.

پایان پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا