شهرستان ها

پرچم مبارزه باز ظلم و استکبار در دست ملت ایران است

مشهد ـ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: همه دنیای می‌دانند پرچم مبارزه باز ظلم و استکبار در دست ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد محمدیان شامگاه چهارشنبه در اختتامیه اردوی راه رضوان ویژه روحانیون اهل سنت اظهار کرد: ملت ایران ۴۳ سال است پرچم مبارزه با طاغوت یعنی جریان استکبار و سلطه را در دست دارد و در این مدت هر چه جلو آمده ایم ملت ما قوی‌تر شده و آنها ضعیف شده اند.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: هر جا در این دنیا انسان مؤمن، با صفا، عدالت طلب و آزاده ای وجود دارد به ملت مسلمان و مبارز ایران با نگاه عظمت می‌نگرد، اینگونه در چشم دنیا، مردم ایران بزرگ جلوه کرده اند.

وی بیان کرد: ما یک درصد جمعیت و وسعت کره خاکی را داریم اما اثرگذاری ما بیش از این مقدار است و اکنون هر انسان آزاده و عدالت طلب و مخالف استکبار دلش با ملت ایران می تپد، چون این ملت به کفر به طاغوت و ایمان به خدا عمل کرده است.

محمدیان اظهار کرد: هزار و ۴۰۰ سال برای خاموشی این نور تلاش کرده اند اما این نور طبق وعده الهی در همه جهان منتشر خواهد شد و ملت بزرگ ما پرچمدار این نور در تمام دنیا خواهد بود.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: هرچه از دست ما بربیاید برای رشد علمی و بصیرت روحانیون در مسائل روز جهان اسلام انجام خواهیم داد البته مدیریت این اقدامات باید به دست خود این روحانیون باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: عدالت خواهان جهان با عظمت به ملت ایران می‌نگرند.

محمدیان با اشاره به اردوی رضوان گفت: این اردوها نباید فقط یکبار در سال و آن هم در فصل گرم سال باشد بلکه باید چند بار و قطعاً با حضور خانواده روحانیون اهل سنت برپا شود.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا