دانش و فناوری

ارتقای کیفی خوابگاه‌های دانشجویان در دستور کار دانشگاه‌ها


رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: با عنایت به اینکه هدف گذاری صندوق رفاه تحت پوشش قراردادن 50 درصدی دانشجویان روزانه دانشگاه‌ها است از نظر کیفی هم باید خوابگاه‌های دانشجویان از سطح قابل قبولی برخوردار باشند.

 به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از مجموعه رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و سایت اصلی و سایت شماره 2 این دانشگاه بازدید کرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات هیأت رئیسه و مسئولان این دانشگاه بر شروع ساخت خوابگاه های متأهلی در جهت اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تأکید کرد.
گنجی گفت: دانشگاه علامه طباطبایی با پوشش 45 درصدی دانشجویان از نظر خوابگاهی یکی از پیشروترین دانشگاه های کشور است  که امیدواریم در ساخت و تجهیز خوابگاه های متأهلی هم پیشرو باشد.
وی افزود: با عنایت به اینکه هدف گذاری صندوق رفاه دانشجویان تحت پوشش قراردادن 50 درصدی دانشجویان روزانه دانشگاه ها است از نظر کیفی هم باید خوابگاه‌های دانشجویان از سطح قابل قبولی برخوردار باشند.
گنجی در پایان به ظرفیت های قوانین موجود در کشور اشاره کرد و گفت: ان شاء الله در آینده نزدیک شاهد نهضت خوابگاه سازی در کشور خواهیم بود.
 در پایان این بازدید مسائل و مشکلات رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس و معاونین آن دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا مهر ماه تمام خوابگاه ها برای حضور دانشجویان تجهیز و آماده شوند.
انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا