ورزش

لوکاکو: تمام فصل قبل با اینتر در تماس بودم!

هر کاری برای بازگشت کردم؛

روملو لوکاکو، مهاجم باتجربه و جدید اینتر تاکید کرد با همه وجود برای موفقیت این باشگاه تلاش خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بازگشت ستاره بلژیکی به اینتر دیشب رسمی شد و روملو لوکاکو به صورت قرضی با حقوق هشت میلیون یورویی به اضافه پاداش بازگشته و در واقع کاهش 35 درصدی دستمزد را برای نهایی شدن این انتقال پذیرفته است. روملو لوکاکو که فصل جدید پیراهن شماره 90 را بر تن خواهد کرد، مدعی شد برای این انتقال با تمام توان تلاش کرده است.

روملو لوکاکو گفت: “احساس بسیار خوبی داشته و به روزهایی که یک سال پیش با اینتر سپری کردم، فکر می کنم. آن روزها لحظات بزرگی برای تیم، هواداران و شخص من بود. اینتر چیزهای زیادی به من داد و حالا امیدوارم که حتی بهتر از قبل بازی کنم. من و استیون ژانگ در مورد چیزهای زیادی صحبت کردیم و ابتدا بازگشت به اینتر برای من غیرممکن به نظر می رسید، اما این کار را انجام دادیم. پس باید از رئیس نیز تشکر کنم که به تلاش خود ادامه داده و معتقد بود که این انتقال امکان پذیر است.

ما در نهایت این کار را انجام دادیم و من بسیار خوشحالم. حضور در اینتر برایم مثل بازگشت به خانه است. فکر می کنم من و خانواده ام به لطف هواداران و هم تیمی هایم در میلان واقعا خوشحال بودیم و همه از روز اول انتقالم به من کمک کردند. وقتی به انگلیس رفتم خانه ام در میلان را نگه داشتم که این خودش معنای زیادی دارد. محبت هواداران و هم تیمی هایم و همچنین فرصتی برای همکاری با سرمربی، من را به بازگشت متقاعد کرد و من در تمام فصل گذشته با سیمونه اینزاگی در تماس بودم.

من دیدم که اینتر در فصل گذشته بسیار خوب بازی کرد و حیف که آنها نتوانستند اسکودتو را ببرند، اما آنها دو جام بسیار مهم (کوپا و سوپرکاپ ایتالیا) را فتح کردند. بازیکنان پیشرفت زیادی داشتند و ما باید به همین روند ادامه دهیم.

من عملا با همه بازیکنان برای بازگشت صحبت کردم و از همه آنها تشکر می کنم، زیرا می خواستم به اینجا برگردم، اما آنها نیز برای بازگشت من هم تلاش کردند. من باید از آنها تشکر کنم، زیرا آنها مانند یک خانواده و برادران من هستند. من یک بازیکن فردگرا نیستم، همیشه به تیم فکر می کنم. من می‌خواهم اینتر برنده شود و هر کاری که ممکن است در تمرین و در زمین انجام خواهم داد تا به باشگاه کمک کنم تا به این هدف برسد. من خوشحالم که به اینتر برگشتم و هر روز تمام تلاشم را خواهم کرد تا دوباره هواداران و هم تیمی هایم را خوشحال کنم.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا