ورزش

یووه: دلیخت می‌رود، به زور نمی‌شود کسی را نگه داشت

رئیس باشگاه یوونتوس تایید کرد که این باشگاه دیگر فروش ماتیس دی‌لیخت را رد نمی‌کند چرا که نمی‌توان بازیکنی که قصد ترک یک باشگاه را دارد به زور وادار به ماندن کرد.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود اینکه یوونتوس در هفته‌های اخیر اعلام کرده بود تمایلی به فروش ماتیس دلیخت، مدافع هلندی خود، ندارد اما رئیس باشگاه ایتالیایی تایید کرد که یووه حالا فروش دلیخت را رد نمی‌کند چرا که نمی‌توان بازیکنی که تصمیمش را گرفته و قصد ترک یک تیم را دارد به زور وادار به ماندن کرد. رئیس یوونتوس البته می‌گوید جدایی او باید از نظر مالی در شرایطی صورت بگیرد که برای همه طرفها راضی‌کننده باشد.

ماتیس دلیخت تا سال 2024 با یوونتوس قرارداد دارد اما با شروع پنجره نقل و انتقالات تابستانی شایعات متعددی درباره احتمال جدایی او مطرح شده است. از باشگاه چلسی به عنوان مهمترین تیمی که به دنبال جذب این مدافع هلندی است نام برده شده.

مائوریتزیو آریوابنه، رئیس باشگاه یوونتوس، در مصاحبه با توتواسپورت در این باره گفت:” امروز دیگر نمی‌شود بازیکنی که می‌خواهد باشگاه را ترک کند به زور نگه داشت. اما مهم اعداد و ارقام مالی است. در میز مذاکرات شرایط باید به شکلی باشد که هر سه طرف، دو باشگاه و خود بازیکن، راضی از پای میز بلند بشوند. هر کسی که پول بیشتری بدهد برنده خواهد شد“.

چلسی با توجه به اینکه دو مدافع خود را از دست داده به شدت به دنبال جذب دلیخت برای پر کردن یکی از جاهای خالی در خط دفاعی است. آنتونیو رودیگر، یکی از مدافعین چلسی بود که به رئال مادرید پیوست و آندریاس کریستنسن، دیگر مدافع این تیم هم تا چند روز دیگر رسما به بارسا خواهد پیوست.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا