شهرستان ها

اعزام نیروهای امدادی و عملیاتی شهرستان خمیر به روستای سایه خوش

بندرخمیر – فرماندار بندرخمیر از اعزام تیم های امدادی و عملیاتی از ساعت اولیه زلزله جهت کمک به مردم روستای سایه خوش در بندرلنگه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، میرهاشم خواستار گفت: از ساعات اولیه وقوع زلزله، ستاد مدیریت بحران در شهرستان تشکیل و تمام اعضای ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: پس از هماهنگی با استانداری و فرمانداری لنگه تیم های امدادی و عملیاتی جهت کمک به مردم روستای سایه خوش به منطقه اعزام شدند.

خواستار ادامه داد: بیمارستان خمیر جهت کمک رسانی به مجروحان و مصدومان زلزله آماده هستند ضمن اینکه از ساعات اولیه تیم هایی از هلال احمر و نیم پزشکی شبکه بهداشت و درمان در روستای سایه خوش حاضر و مشغول امداد رسانی هستند. نیرهای انتظامی و بسیج و سپاه نیز جهت تامین امنیت به منطقه اعزام شده اند. از شهرداران و صنایع همجوار شهرستان نیز خواسته شد ماشین آلات راهداری خود را به منطقه اعزام کنند.

فرماندار خمیر ادامه داد: با توجه به اینکه کانون زلزله، در نزدیکی بندرخمیر و در ۳۴ کیلومتری بندرخمیر به وقوع پیوسته، خوشبختانه هنوز گزارشی مبنی بر خسارت و تلفات جانی در شهرستان خمیر گزارش نشده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا