شهرستان ها

تخصیص ۳۵میلیارد تومان اعتبار آبرسانی به مناطق عشایری خراسان جنوبی

بیرجند- نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در خصوص تخصیص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار سفر ریاست جمهوری در حوزه آبرسانی به مناطق عشایری قول مساعد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد ظهر شنبه در جریان بازدید از پروژه خط انتقال آب به محلات عشایری خواجه منجیکو و چاه زرد نهبندان، خاطر نشان کرد: تأکید خواهد شد که معاون اجرایی رئیس جمهور هرچه سریعتر این اعتبار را تخصیص دهد تا پروژه به اتمام برسد.

وی ضمن بررسی وضعیت پروژه ها درخصوص تأمین اعتبار جهت ادامه فاز سوم خواجه منجیکو به مبلغ ۳۵ میلیارد تومان قول پیگیری تخصیص داد و گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد تومانی که از طریق ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در مصوبات سفر رئیس جمهور برای آبرسانی عشایری مصوب شده بود پیگیری و تخصیص می یابد.

وی با حضور در مناطق مرزی شهر سربیشه و بازدید از شهر درح نیز دستورات لازم را برای اختصاص ۳۵۰ تن قیر و یک دستگاه حمل زباله به شهر مرزی درح صادر کرد.

وی درخصوص درخواست اهالی منطقه مبنی بر رفع مشکلات آب شرب درح، دستورات لازم مبنی بر اختصاص اعتبارات لازم تأمین آب شرب این منطقه را صادر کرد و گفت: بنده این موضوع را حل می کنم و اعتبار را از تهران می گیرم.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص تأمین اعتبار برای بند خاکی درح نیز گفت: سه میلیارد تومان برای بند خاکی درح به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اختصاص خواهد یافت.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا