ورزش

این سرمربی مصمم؛ ماموریت بازسازی یونایتد (عکس)

اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد اهداف بزرگی برای این فصل در سر دارد.

به گزارش “ورزش سه”، حضور رالف رانگنیک به جای اوله گونار سولسشر نیز تغییری در شرایط منچستریونایتد ایجاد نکرد و این تیم بعد از سپری کردن فصلی کابوس وار و ناکامی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان و حتی لیگ اروپا، حالا با سرمربی سابق آژاکس به توافق رسیده است. اریک تن هاخ که روی نیمکت این تیم پرافتخار روزهای درخشانی را رقم زده بود، حالا ماموریتی بزرگ پیش روی خود داشته و می خواهد یونایتد را به روزهای اوج بازگرداند.

تمرینات منچستریونایتد برای فصل جدید از پنج روز قبل آغاز شده و این سرعت شروع کار توسط اریک تن هاخ نشان می دهد او برای بازسازی این باشگاه برنامه های ویژه ای در سر دارد. در حالیکه بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی هنوز در تعطیلات هستند، تمرینات شیاطین سرخ آغاز شده و این تیم قصد دارد خاطرات تلخ سال های اخیر را از ذهن هواداران یونایتد پاک کند.

این جدیت و تلاش اریک تن هاخ برای تغییر اوضاع در اولدترافورد، هواداران یونایتد را به فصل جدید امیدوار ساخته است. در لیگ برتر دشوار انگلیس که مدعیان فراوانی برای کسب عنوان قهرمانی حضور دارند، شرایط یونایتد برای کسب موفقیت اصلا آسان نیست و البته این تیم در بازار تابستانی نیز تا اینجا چندان فعال نشان نداده است. اما هواداران یونایتد امیدوارند با این اریک تن هاخ جدی و مصمم، شرایط در فصل پیش رو به شکل دیگری پیش برود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا