ورزش

ستاره سنگالی لیورپول در لیست فروش قرار گرفت

نبی کیتا، ستاره سنگالی لیورپول به زودی در لیست فروش این باشگاه قرار خواهد گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، نبی کیتا در سال های اخیر جای همیشگی و ثابتی در ترکیب لیورپول نداشته و بسیاری از مسابقات این تیم را از روی نیمکت تماشا کرده است. نشریه لیورپول اکو با انتشار گزارشی مدعی شد مدیران لیورپول در هفته های تلاش کرده اند تا مذاکرات جدیدی را با نبی کیتا برای تمدید قرارداد آغاز کنند، اما این هافبک سنگالی فعلا که در برابر این پیشنهادات مقاومت کرده است. تنها یک سال تا پایان قرارداد نبی کیتا با مرسی سایدی ها باقی مانده و این هافبک جنگنده به مدیران باشگاه لیورپول اعلام کرده که علاقه ای به امضای قرارداد جدید ندارد.

به این ترتیب لیورپول حالا آماده است تا نام نبی کیتا را در لیست فروش قرار داده و این بازیکن را نقل و انتقالات قرار دهد. این ملی پوش گینه ای چهار سال پیش از لایپزیش با قراردادی 60 میلیون یورویی به لیورپول پیوست، اما دوران حضور نبی کیتا در آنفیلد چندان موفق پیش نرفته و به نظر می رسد خود این بازیکن نیز علاقمند به جدایی از لیورپول است. 

پیش از این اخباری در مورد تمایل لیورپول به معاوضه نبی کیتا با نیکو بارلا، هافبک ایتالیایی اینتر به اضافه پول نقد شنیده شده بود. به جز نبی کیتا، شایعاتی در مورد احتمال جدایی الکس اوکسلید چمبرلین، دیگر هافبک لیورپول در فصل تابستان جاری نیز شنیده شده است.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا