ورزش

نمی‌دانم چرا همیشه مقابل اینتر خوب بازی می‌کردم

هنریک مخیتاریان:

هنریک مخیتاریان، خرید جدید اینتر اهداف بزرگ در این باشگاه برای فصل جدید دارد.

به گزارش “ورزش سه”، ظهر امروز باشگاه اینتر رسما اعلام کرد برای خرید هنریک مخیتاریان، هافبک باتجربه و ارمنی رم به توافق رسیده است. حالا هنریک مخیتاریان در اولین مصاحبه خود بعد از انتقال به اینتر مدعی شد رویای او بازی برای تیم های بزرگ بوده و این بازیکن نمی تواند برای درخشش در مقابل هواداران نراتزوری صبر کند.

هنریک مخیتاریان گفت: “نمی دانم چرا، اما همیشه مقابل اینتر خوب بازی می کردم و حالا نمی توانم برای گلزنی با این پیراهن صبر کنم. بدیهی است که بازی در تیم های بزرگ همیشه یک رویا بوده و من خوشحالم که سه سال در ایتالیا و با لباس رم بازی کردم. اکنون در اینتر بسیار احساس غرور می کنم زیرا کودکان فراوانی هستند که همین احساس علاقه را به این تیم دارند و من امیدوارم بتوانم الگوی خوبی برای آنها باشم. 

من و سیمونه اینزاگی با هم صحبت کردیم، ما باید با هم کار کنیم و من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم. یوری ژورکائف در اینتر یکی از اسطوره های من بود. من از کودکی بازی ژورکائف را دنبال کردم و آخر توانستم با او عکس بگیرم. او بازیکنی استثنایی بود و در تاریخ این باشگاه اثرگذار ظاهر شد. من هم می خواهم این کار را انجام دهم و هدفم بردن جام های بزرگ و رسیدن به اهداف مختلف باشگاه است.

مهمترین هدف این است که با هم برنده شویم. من نمی توانم برای شروع صبر کنم و می خواهم از هواداران برای حمایت و پیام هایی که به من فرستادند تشکر کنم. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در ورزشگاه برای فتح اسکودتو هستیم.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا