شهرستان ها

کشف بیش از ۹ تُن روغن خوراکی قاچاق در ایلام

ایلام-فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف مقدار ۹ تُن و ۷۲۰ کیلوگرم روغن خوراکی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در استان ایلام خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار دلاور القاصی مهر ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای تحقق شعار سال نسبت به اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشراف اطلاعاتی اقدام و پس از شناسایی محل فعالیت احدی از فعالان غیر مجاز در زمینه قاچاق اقلام خوراکی که به صورت عرضه خارج از شبکه فعالیت داشته اقدام کردند.

وی در ادامه افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد محموله مکشوفه فاقد هرگونه مدارک و مستندات قانونی بوده که در این راستا مقدار ۹ تن و ۷۲۰ کیلو گرم انواع روغن‌های خوراکی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و یک نفر متهم نیز با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه عزم و اراده پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضایی برای برخورد با مجرمین اقتصادی بیشتر از هر زمانی است، از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت غیر قانونی مجرمین و قاچاق کالا، بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا