شهرستان ها

سرپرست جدید فرمانداری کرمانشاه معارفه شد

کرمانشاه- آئین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی که ظهر یکشنبه با حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، از تلاش‌های فضل الله رنجبر فرماندار سابق کرمانشاه تقدیر و ابراهیم رحیمی زنگنه به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کرمانشاه معارفه شد.

فضل الله رنجبر فرماندار سابق شهرستان کرمانشاه در این مراسم اظهار کرد: در تمام مدت مسئولیت هشت ساله خود در جایگاه فرمانداری کرمانَشاه خدمت به مردم را مهم‌ترین اصل کار تعریف کرده و برای تحقق آن با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری تلاش شد.

وی با اشاره به اینکه در مدت هشت ساله فرمانداری سعی کرده‌ام در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام بردارم، افزود: در سه هزار و ۱۳۰ روزی که در جایگاه فرماندار کرمانشاه مسئول بودم همواره با توجه به منویات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و اصل مردم داری، در ایجاد روحیه امیدواری در رأس کارها سعی کرده و مسائل مربوط به مردم را همیشه مقدم بر مسائل شخصی دانسته‌ام.

فرماندار سابق شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: فرصت سوزی مسئله‌ای است که کرمانشاه را رنج می‌دهد و اصلی ترین عامل و مانع بر سر راه پیشرفت کرمانشاه است.

رنجبر با اشاره به اهم اقدامات فرمانداری شهرستان کرمانشاه طی مدت زمان مسئولیت خود، خاطر نشان کرد: مقاوم سازی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در بخش‌های کوزران و ماهیدشت پس از زلزله کرمانشاه، افزایش آمار میزان گاز رسانی روستاها در شهرستان کرمانشاه که پیش‌تر تنها ۲۰ روستا بود و امروز به ۶۰۰ روستا رسیده اهم فعالیت‌های امیدبخش در جایگاه فرمانداری بوده است.

وی ادامه داد: در هشت سال دوران خدمت خود در فرمانداری شهرستان کرمانشاه اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در حوزه ورزشی، فرهنگی، ساخت و ساز و آب رسانی از مهمترین اقداماتی بوده که تلاش شد به نتایج مطلوب برسد.

فرماندار سابق شهرستان کرمانشاه خدمات انجام شده در دوران مدیریتی خود را ماحصل خدمتگزاری مدیران پای کار دانست و تاکید کرد: این خدمات با همت همه مسئولان به دست آمده و تاکنون نیز ۲۹ هزار ۴۱۸ خانوار شهرستان کرمانشاه مشمول بیمه شده‌اند.

کرمانشاه باید جایگاه اصلی خود بازگردد

در ادامه مراسم ابراهیم رحیمی زنگنه فرماندار جدید شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری استان کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران است؛ اما امروز این چهره زیبا زخمی است.

وی افزود: ظرفیت‌های ناشناخته استان کرمانشاه را باید معرفی و با اتکا به آنها کرمانشاه را به جایگاه در شأن خود برگرداند.

رحیمی زنگنه با انتقاد از مدیریت سلیقه‌ای در کرمانشاه، تصریح کرد: دوران مدیریت سلیقه‌ای و سنتی به پایان رسیده و باید بر مدیریت‌ها بر پایه علم و دانش بنیان و در اختیار مردم تعریف شود.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا