شهرستان ها

پاسخگویی به مطالبات مردم برای حل مشکل ضروری است

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی تأکید کرد و گفت: یکی از ضرورت های حل مشکل پاسخگویی به مطالبات است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در نشست مشترک با استاندار، رئیس و اعضای مجمع نمایندگان، رئیس کل دادگستری گیلان بر ضرورت هم افزایی و انسجام مدیران و نمایندگان هر سه قوه در استان گیلان تأکید کرد و گفت: وجود این وحدت و انسجام به حل مشکلات کمک می‌کند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مدیران باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند، افزود: یکی از ضرورت‌ها برای حل مشکل پاسخگویی به مطالبات مردمی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان اضافه کرد: با انعکاس برآیند، نتیجه جلسات و حل مشکلات مردم نیز باید از تلاش مدیران مطلع شوند.

وی در ادامه با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از مسئولان و دولتمردان با توجه به اقدام جسورانه و شجاعانه دولت در حذف ارز ترجیحی، گفت: در مسیر تلاش همه جانبه مسئولان برای حل مشکلات جامعه هرکس مردم را ناامید کند در مسیر دشمن گام برداشته است.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با تاکید بر نتایج مثبت برگزاری چنین نشست‌هایی به ویژه برای افزایش انسجام و همدلی مسئولان استان، ادامه داد: مطرح کردن مشکلات به صورت موضوعی و تخصصی زمینه را برای اتخاذ راهکارهای بهتر و تأثیرگذار و همچنین حل سریع آن در استان فراهم می‌کند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا