ورزش

نیمار به برزیل بازمی‌گردد؟


ریاست باشگاه سانتوس از علاقه خود به بازگشت نیمار به برزیل صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از اینکه رسانه‌ها از علاقه پاریس برای فروش نیمار صحبت کردند، باشگاه سانتوس برزیل اعلام کرد که تصمیم دارد این بازیکن را بازگرداند.

نیمار در سانتوس برزیل خود را به جهان معرفی کرد و در سال 2013 راهی بارسلونا شد. او در سال 2017 با 222 میلیون یورو به پاریس رسید تا گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال نام گیرد. مدیریت باشگاه سانتوس پس از حواشی به وجود آمده برای نیمار در پاریس، از علاقه خود به بازگشت این بازیکن به سانتوس پرده برداشت.

آندرس  روئدا، رئیس باشگاه سانتوس به «رادیو گواروخا» گفت: من معمولا با پدرِ نیمار زیاد صحبت می‌کنم. ما به هم ایده می‌دهیم و در مورد مسائل مختلف حرف می‌زنیم. این بخشی روتین هر روز ما است. با چنین موقعیتی و پس از حواشی به وجود آمده برای او در باشگاه پاری سن ژرمن، سانتوس همیشه درهایش به روی او باز است.

وی ادامه داد: بازگشت نیمار به سانتوس آرزو و رویای همیشگی ماست. وقتی او رفت، از بازگشت صحبت کرد. ما در این خصوص صحبت می کنیم و می‌دانیم که بازگشت نیمار یک رویا خواهد بود. حداقل من می‌توانم تلاشم را برای تحقق این رویا انجام دهم.

البته اکیپ فرانسه مدعی شده که نیمار بندی در قراردادش را فعال کرده که می‌تواند تا سال 2027 در پاریس بماند ولی اکنون باید دید کدام تیم علاقه‌مند است تا ستاره برزیلی را در اختیار داشته باشد.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا