ورزش

رضوانی: نتایج شناگران در مسابقات جهانی واقعی و خوب نبود

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اعتقاد دارد که نتایج دو شناگر اعزامی کشورمان به مسابقات جهانی خوب و واقعی نبوده است.

محسن رضوانی که برای شرکت در کنگره جهانی شنا به مجارستان سفر کرده بود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: به دلیل برگزاری کنگره جهانی فدراسیون شنا و انتخابات کمیته‌های شنا در مجارستان حضور داشتیم و بیشتر مذاکرات پیرامون انتخابات کمیته‌ها بود. درباره میزبانی ایران برای برگزاری مسابقات هم رایزنی‌های‌مان را کرده‌ایم و منتظر نتیجه هستیم.

به گزارش تسنیم، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران که به‌عنوان ورزشکار سابقه حضور در پنج دوره بازی‌های آسیایی را در کارنامه دارد، روز شنبه به عضویت کمیته فنی واترپلوی فدراسیون جهانی درآمد.

رضوانی با بیان اینکه از دو شناگر اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان توقع بیشتری داشته است، خاطر نشان کرد: بازی‌های کشورهای اسلامی حدود یک ماه و نیم دیگر برگزار می‌شود و تمام شناگران از جمله دو شناگری که در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده بودند نیز برای شرکت در این رقابت‌ها آماده می‌شوند. طبیعتاً رکوردشان خوب و واقعی نبود و من دوست داشتم بهتر شنا کنند.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو افزود: پیش از مسابقات مربی شناگران به من اعلام کرده بود که رکوردهای آنها، رکوردهای اصلی نخواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: تلاش می‌کنیم اردویی برای هشت نفر اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی مهیا کنیم تا در این مسابقات نتیجه‌ای خوب و منطقی را به‌دست آورند.

 

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا