جامعه

پایان مأموریت اربعین فراجا/ قدردانی از تلاش نیروهای پلیس

سردار شرفی اعلام کرد؛

فرمانده قرارگاه اربعین فراجا، خاتمه مأموریت قرارگاه اربعین فراجا (مستقر در شهر مهران) را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد شرفی فرمانده قرارگاه اربعین فراجا طی پیامی ضمن قدردانی از تلاش و ایثار آحاد نیروهای پلیس از مرز تا مرکز برای برگزاری هرچه بهتر مأموریت خطیر اربعین در نظم و امنیت مثال زدنی و قدردانی از تعامل و هماهنگی همه دستگاه‌های خدمات رسان و اجرایی، خاتمه مأموریت قرارگاه اربعین فراجا (مستقر در شهر مهران) را اعلام کرد.

در متن این پیام با صلوات بر محمد و آل محمد و سپاس از خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج) برای توفیق خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) آمده است؛

«اربعین بزرگترین اجتماع بشری در جهان و نمایش قدرت الهی برای جمع کردن ده‌ها میلیون انسان حول محور انسان کامل و معصوم برای تشکیل ارتش منجی عالم است؛ خداوند متعال را شاکریم که با عنایت حضرت ولی عصر (عج) توفیق خدمت رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را نصیب ما کردند.

شور و عظمت اربعین حسینی نه فقط به شیعیان بلکه به همه آزادی خواهان جهان از هر دین و فرقه و نژادی تعلق دارد و این اجتماع عظیم فرصت مغتنمی برای حفظ و تقویت ارزش‌ها و آرمان‌های عاشورایی و تثبیت اقتدار جبهه مقاومت از سوی عاشقان حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) می‌باشد.

بی شک تمایل و رغبت زائد الوصف آزادگان عالم برای زیارت امام حسین (ع) همواره جاری و ساری بوده و این اوج دلبستگی و ارادت در مراسم اربعین سال جاری به منصه ظهور رسید.

قرارگاه اربعین فراجا با رهنمودها و هدایت‌های مدبرانه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و مجاهدت کارکنان، دست اندرکاران و همکاری صمیمانه نهادها و دستگاه‌های مختلف با اقدام‌ها و عملکرد بی نظیر و اتخاذ تدابیر امنیتی، انتظامی و شدآمدی شرایط لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم معنوی را فراهم نمود.

لذا از رؤسای کمیته‌ها، فرماندهان قرارگاه‌ها و همه همکاران عزیز که در حفظ امنیت، ایجاد آرامش و تسهیل در تردد زائران اربعین امام حسین (ع) در این مأموریت مهم مجاهدت نمودند تشکر و قدردانی نموده و بدین وسیله خاتمه مأموریت قرارگاه اربعین فراجا (مستقر در شهر مهران) را از تاریخ ۲۷/ ۰۶/ ۱۴۰۱ اعلام و همه مأموریت‌های امنیتی و انتظامی به فرماندهان انتظامی استان‌های هدف محول می‌گردد.

شایسته است رده‌ها برابر زمانبندی تعیین شده نسبت به کاهش نیروهای خود با رعایت و تاکید بر حفظ سلامت و ایمنی در بازگشت اقدام لازم را معمول نمایند.»

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا