ورزش

نتیجه جلسه مهم داورزنی و ستاد نیروهای مسلح

محمدرضا داورزنی امروز در نشستی با رئیس اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع نحوه به‌کارگیری ملی‌پوشان سرباز را در قالب «سرباز قهرمان» بررسی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، موضوع دوران خدمت ملی‌پوشان والیبال یکی از دغدغه‌های مهم فدراسیون والیبال ایران است. محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه 28 شهریور) در نشستی با امیر فولادی رئیس اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع نحوه به‌کارگیری ملی‌پوشان سرباز را در قالب طرح «سرباز قهرمان» بررسی کرد.

در این نشست که دکتر مرادی مشاور عالی، میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون، سرهنگ رئیسعلی حاتمی مدیر تربیت بدنی ناجا و عیسی سنگدوینی رئیس هیات والیبال استان گلستان نیز حضور داشتند، در خصوص موضوع خدمت مقدس سربازی بازیکنان والیبال و ایجاد فرصتی برای استفاده از سرمایه‌های والیبال کشور و ارتقای سطح بین المللی آنها بحث و گفت وگو شد.

در نهایت مقرر شد که فدراسیون والیبال با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح دستورالعمل و تفاهنامه‌ای را برای این موضوع تدوین و امضا کنند تا ملی‌پوشان در قالب طرح و آئین‌نامه «سرباز قهرمان» در اختیار والیبال کشور قرار گیرند.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا