ورزش

عباسی: گل زدن به استقلال لذتبخش است

امیدوارم امسال نتایج خوبی بگیریم

محمد عباسی معتقد است که هوادار در فصل جدید با الهامی می تواند نتایج بهتری کسب کند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم هوادار در دومین فصل حضور خود در لیگ برتر قرار دارد. در آستانه شروع فصل جدید با محمد عباسی، هافبک جوان این تیم گفت و گویی انجام دادیم. او در مورد شرایط تیمش گفت: یک اردوی خوب در ترکیه داشتیم. همه چیز راضی کننده بود و با حضور آقای الهامی آماده یک نمایش خوب در فصل جدید هستیم.

او در ادامه افزود: از سالی که لیگ یک بودیم و با آقای عنایتی به لیگ برتر صعود کردیم، در تیم هوادار بودم. امسال هم که آقای ساکت الهامی آمدند و با جذب چند بازیکن جدید، تیم شرایط خیلی خوبی نسبت به سال های قبل دارد.

هافبک هوادار در خصوص تجربه کار با ساکت الهامی تاکید کرد: خیلی لذتبخش است. آقای الهامی یکی از فنی ترین مربیانی است که من تا الان دیدم. تیم جوان تری نسبت به سال قبل داریم و با هدایت آقا ساکت خیلی امیدوار هستیم که نتایج خوبی بگیریم.

“گلزنی مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه لذتبخش است.” عباسی با تایید این جمله در مورد گلی که در بازی دوستانه اخیر هوادار به استقلال زد گفت: بله رضا مغانی یک اوت انداخت که من با ضربه سر توپ را گل کردم. تیم های استقلال و پرسپولیس با تیم های دیگر خیلی فرق دارند و گلزنی مقابل آنها همیشه لذتبخش است.

او در پاسخ به این سوال که چرا فصل گذشته کم بازی کردی گفت: یکسری مشکلات و مصدومیت ها پیش آمد. تیم در برهه ای بود که نتایج خوبی نمی گرفت و به جوانان اعتماد کمتری می شد. این ها همه، دلایلی هستند که باعث شد کمتر بازی کنم. امیدوارم که بتوانم امسال با تلاش بیشتر، فرصت بازی بیشتری داشته باشم.

هافبک 21 ساله هوادار در مورد بازی هفته اول تیمش مقابل شاگردان رحمتی گفت: آلومینیوم تیم خوبی است و بازی سختی مقابل این تیم در خارج از خانه داریم. هفته اول است و تیم ها شناخت کمی از هم دارند برای همین نمی شود نتیجه را پیش بینی کرد. همه تلاش خود را می کنیم که دست پر از اراک برگردیم.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا