شهرستان ها

ناوگان اتوبوسرانی ارومیه به صورت رایگان خدمات ارائه می کند

ارومیه – سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ناوگان اتوبوسرانی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی آماده خدمات‌رسانی رایگان به مردم سوگوار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ناوگان اتوبوسرانی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی آماده خدمات‌رسانی رایگان به مردم سوگوار و شرکت‌کنندگان در آئین‌های عزاداری است.

در این اطلاعیه آمده است: «ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به استحضار شهروندان عزادار حسینی می‌رساند با توجه به اینکه جهت تردد دسته‌های عزاداری خیابانی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، پایانه عطایی و خیابان‌های منشعب مسدود می‌شوند و امکان تردد اتوبوس در خطوط وجود ندارد، لیکن تعدادی اتوبوس به جهت ایاب ذهاب عزاداران محترم به هیئت‌های مذهبی تخصیص یافته است.

همچنین به منظور رفاه حال شهروندان عزیز تعداد ده دستگاه اتوبوس ملکی شهرداری از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۰ عصر از خیابان عطایی ۲ به مقصد باغ رضوان و به صورت رایگان فعالیت و جابه‌جایی شهروندان عزیز را عهده‌دار خواهند بود.

ضمناً سرویس اتوبوس از مبدا میدان رسالت (دروازه مهاباد) به مقصد امامزاده ابراهیم (ع) و زیارتگاه غریب حسن نیز در همان ساعات اعلام شده و به صورت رایگان دایر بوده و عزاداران عزیز می‌توانند از سرویس‌های مذکور استفاده کنند.

اتوبوس‌های بخش خصوصی می‌توانند با هماهنگی سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری روز تاسوعا و عاشورا نسبت به فعالیت در هیئت‌های مذهبی اقدام کنند.»

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا