ورزش

حضور مدافع سرباز استقلال در تمرین ملوان

سیاوش یزدانی پس از مدت ها یک بار دیگر در تمرینات ملوان حضور پیدا کرد.

به گزارش “ورزش سه”، اعزام سیاوش یزدانی مدافع سابق استقلال به خدمت سربازی، از اتفاقات حاشیه ای فصل گذشته رقابت های لیگ برتر بود. بازیکنی که 12 هفته پایانی لیگ را بخاطر این مسئله از دست داد و پس از دیدار برابر تراکتور در تاریخ 29 بهمن، در هیچ مسابقه رسمی به میدان نرفت.

در روزهایی که یزدانی همچنان امیدوار بود تا با حل شدن مشکلات مربوطه بتواند به استقلال بازگردد اما هرگز چنین اتفاقی رخ نداد و او به همراه محمدحسین مرادمند راهی ملوان شدند.

با وجود حضور در جمع انزلی چی ها اما یزدانی به دلیل عدم تمرکز کامل نتوانست به شکل کامل در تمرینات ملوان حضور پیدا کند و او و مرادمند نیم فصل دوم لیگ آزادگان را نیز از دست دادند.

البته در این میان مرادمند توانست با استفاده از کسری خدمت، دوران سربازی خود را در ملوان به پایان برساند و یک بار دیگر به جمع آبی ها ملحق شود اما یزدانی با وجود قبولی در آزمون دکتری اما همچنان باید به فوتبالش در ملوان ادامه دهد چرا که به دلیل مشکلات مربوط به استفاده از مرخصی تحصیلی، او قادر به ثبت نام در دانشگاه نیست.

حالا و در فاصله کمی تا شروع رقابت های لیگ برتر، یزدانی از امروز دوباره به تمرینات ملوان اضافه شد و چاره ای جز حضور با لباس این تیم در فصل جدید ندارد.

مدافع سابق استقلال امروز راهی انزلی شد و پس از حضور در پادگان، راهی تمرینات ملوان شد تا در لیگ بیست و دوم با لباس این تیم به میدان برود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا