ورزش

گل نمی‌زدم کونته من را می کُشت!

رایان سسنیون:

رایان سسنیون، گلزن تاتنهام برابر ساوتهمپتون مدعی شد تلاش زیادی برای باز کردن دروازه حریف کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، تاتنهام عصر امروز و در اولین هفته لیگ برتر، نمایش فوق العاده ای برابر ساوتهمپتون داشت و با کسب برتری 1-4، نشان داد در فصل جدید حرف های زیادی برای گفتن دارد. رایان سسنیون بعد از این دیدار در مورد خراب کردن یک موقعیت پیش از گلزنی صحبت کرد و اعتراف کرد در صورت ادامه این روند، مورد سرزنش آنتونیو کونته قرار می گرفت.

رایان سسنیون گفت: “اگر گل نمی زدم فکر می کنم آنتونیو کونته حتما من را می کُشت. چند لحظه قبل از گلزنی، دژان کولوسفسکی یک پاس رو به بیرون ارسال کرد و من خیلی دیر به توپ رسیدم. می دانستم که دفعه بعد نباید این اتفاق رخ دهد و بالاخره تلاش کردم تا موفق به گلزنی شوم. من می خواهم از ایوان پریشیچ چیزهای زیادی یاد بگیرم. او به من کمک زیادی کرد تا آماده باشم و ما می توانیم یکدیگر را به چالش بکشیم.”

اما دژان کولوسفسکی، دیگر گلزن تاتنهام نیز بعد از این دیدار گفت: “ما بسیار خوشحالیم. بازی آسانی نبود و عقب ماندن در خانه خوب نیست، اما در ادامه می توانستیم گل های خیلی بیشتری بزنیم. من عاشق بازی برای تاتنهام هستم، زیرا ما موقعیت زیادی خلق می کنیم. هواداران از این نمایش لذت می برند و من خیلی علاقه دارم در ترکیب تاتنهام به میدان بروم. دلم برای فوتبال تنگ شده بود و اینکه در مقابل هواداران و خانواده به زمین برگشتم واقعا برایم لذت بخش بود. ما روزهای زیادی تا بازی بعدی فاصله داریم، بنابراین می توانیم قبل از مسابقه هفته بعد ریکاوری و تمرین کنیم. چلسی تیم فوق العاده ای است و بازی سختی در انتظار اسپرز خواهد بود.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا