بین الملل

نصرالله: بنای اسرائیل، کشتار و جنایت است؛ آمریکا در میدان و سیاست شکست می‌خورد


دبیر کل حزب‌الله لبنان تأکید کرد که طبق تجربه، آمریکا در حوزه سیاسی و در میدان شکست می‌خورد، همانطور که در افغانستان، عراق، ایران و دیگر کشورها شکست خورده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان، در نهمین شب محرم الحرام (۱۴۴۴) تأکید کرد که نقطه ضعف آمریکا و رژیم صهیونیستی، جبهه داخلی آنان است. تجربه ثابت کرده که آمریکا در حوزه سیاسی و میدانی شکست می‌خورد همانطور که در عراق، افغانستان، ایران، یمن،‌ سوریه، لبنان و دیگر کشورها شکست خورده است. 

نصرالله تأکید کرد: مقاومت در لبنان و فلسطین ثابت کرده که ارتش رژیم صهیونیستی شکست می‌خورد، خوار می‌شود و هیبتش شکسته می‌شود. 

دبیر کل حزب الله با اشاره به جنگ جدید رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه گفت، برخی رژیم‌ها می‌خواهند ما را متقاعد کنند که اسرائیل «کبوتر صلح» است اما این رژیم بر کشتار و جنایت بنا شده. برخی دنبال قلب حقیقت هستند در حالی که اسرائیل متکی بر ارتکاب جنایات است. 

به تأکید نصرالله، «دشمن [صهیونیستی] تلاش می‌کند، نقاط ضعف را در چشم مردم مخالف خود پررنگ و بزرگ کند تا دچار ناامیدی و سرخوردگی شوند… هدف جنگ‌های نظامی که [اسرائیل] به راه می‌اندازد و ویرانی که ایجاد می‌کند، جنگ روانی است. اما مقاومت در لبنان و فلسطین ثابت کرده‌اند که ارتش اشغالگر هم شکست می‌خورد، خوار می‌شود و هیبتش شکسته می‌شود.

در حال تکمیل…

انتهای پیام/ص 


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا