شهرستان ها

۶۰ کیلومتر از مسیر «خاش – سراوان» دو بانده شده است

زاهدان – استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ۶۰ کیلومتر از محور زاهدان- خاش دو بانده شد، گفت: دو محور زاهدان – خاش و خاش – سراوان در حال دو بانده شدن است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین مدرس خیابانی شامگاه پنجشنبه در نشست کمیسیون امنیت راه‌های سیستان و بلوچستان اظهارداشت: راه آهن چابهار- زاهدان – مرز میلک – مشهد اهمیت استراتژیکی در ترانزیت حمل و نقل کالا با کشورهای همسایه دارد که این طرح ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: هم‌اینک پاسگاه پلیس راه در سیستان و بلوچستان فعال است همچنین ۱۲۶ پایگاه اوژانس جاده‌ای و سه پایگاه اورژانس هوایی در استان وجود دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین یک تیم واکنش سریع، ۲۲ پایگاه ثابت بین شهری، سه پایگاه اوژانس ساحلی و یک پایگاه کوهستانی در حوزه هلال احمر در استان موجود است.

وی ادامه داد: در پنج ماهه اول سال جاری ۵۲۷ تصادف در سیستان و بلوچستان رخ داده که از این تعداد ۴۵۴ تصادف برون شهری و ۷۳ تصادف روستایی بوده است.

مدرس خیابانی بیان کرد: همچنین در پنج ماه اول سال ۱۴۰۱ شمال استان سیستان و بلوچستان رتبه اول را در اجرای روکش آسفالت در کل کشور را کسب کرده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا