شهرستان ها

دریادلان گناوه‌ای هتک حرمت به مقدسات را محکوم کردند

گناوه- همزمان با سراسر کشور، مردم دریادل گناوه پس از اقامه نماز جمعه، اقدامات هنجارشکنانه و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش‌گران را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، نمازگزاران دریادل و مؤمن گناوه ای همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه با شرکت یکپارچه در راهپیمایی، اقدامات اخیر عده‌ای از عوامل دشمن در ایجاد اختشاش و ناامنی در کشور و حتک حرمت به مقدسات دینی و مذهبی را محکوم کردند.

نمازگزاران از زن و مرد با حضور در راهپیمایی و با سر دادن شعارهای «یا فاطمه شعار ماست، حجاب افتخار ماست»، «حجاب حکم خداست، منکر آن بی حیاست»، «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست»، «ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ای،»، «رهبر اگر فرمان دهد جان را نثارش می کنیم»، «الله اکبر، لااله الا الله، محمدرسول الله، علی ولی الله و خواستار برخورد با این هنجارشکنان و حتاکان به مقدسات دینی و مذهبی شدند.

این راهپیمایی با تجمع در میدان امام (ره) این شهر گناوه برگزار شد و راهپیمایی کنندگان اقدامات هنجار شکنانه اخیر توسط عده‌ای از عوامل دشمن نسبت به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید، پیامبر اعظم (ص)، مساجد و حجاب بانوان و تخریب اموال و اماکن عمومی را محکوم کردند.

دریادلان گناوه‌ای هتک حرمت به مقدسات را محکوم کردند

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا