ورزش

رونالدو به اتحادیه فوتبال انگلیس فراخوانده شد

برای ادای توضیحات

رونالدو برای ادای توضیحات در مورد ضربه به دست نوجوان هوادار اورتون در بازی فصل گذشته منچستریونایتد مقابل اورتون در گودیسون پارک، باید به اتحادیه فوتبال انگلیس برود.

به گزارش “ورزش سه”، در اواخر فصل گذشته لیگ برتر، کریستیانو رونالدو در جریان دیدار خارج از خانه منچستریونایتد مقابل اورتون خبرساز شد. بعد از پایان این دیدار که در ماه آوریل برگزار شد و با شکست یونایتد به پایان رسید کریستیانو در حال ورود به تونل ورزشگاه ضربه‌ای محکم به دست یک نوجوان 14ساله مبتلا به اوتیسم زد.

ضربه رونالدو به دست این نوجوان باعث ضرب‌دیدگی دست او شده و باعث شد تلفن همراه این نوجوان به زمین افتاده و بشکند. نوجوان انگلیسی روی سکوهای ورزشگاه گودیسون پارک مشغول فیلمبرداری از رونالدو بود که در حال ترک زمین چمن و ورود به تونل ورزشگاه بود.

اتحادیه فوتبال انگلیس امروز در بیانیه ای اعلام کرد که کریستیانو رونالدو به دلیل اتفاقی که پس از بازی منچستریونایتد در لیگ برتر مقابل اورتون در روز شنبه 9 آوریل 2022 رخ داد، به نقض قانون E3 اتحادیه فوتبال انگلیس متهم شده است. رفتار رونالدو پس از سوت پایان نادرست و خشونت‌آمیز بوده است. فوق ستاره پرتغالی برای ادای توضیحات فراخوانده شده است.

باشگاه منچستریونایتد نیز در واکنش به این بیانیه اعلام کرد:« در رابطه با بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس در مورد کریستیانو رونالدو و در پاسخ به این اتهام از او حمایت خواهیم کرد.» 

کریستیانو در اردوی تیم ملی پرتغال برای دو بازی مقابل جمهوری چک(فردا) و اسپانیا در روز سه شنبه در لیگ ملت های اروپا حضور دارد. بازی بعدی یونایتد در لیگ برتر، دربی منچستر است که یکشنبه 2 اکتبر در ورزشگاه اتحاد برگزار می شود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا