ورزش

آلوس: حالا می‌توانم در مورد رونالدو حقیقت را بگویم

به رونالدو نزدیک‌ترم تا مسی

دنی آلوس، ستاره سابق بارسلونا، از کریستیانو رونالدو تمجید کرد و او را الگویی برای خود و همه فوتبالیست ها دانست.

به گزارش “ورزش سه”، دنی آلوس پس از یک نیم فصل بازی برای بارسا به دومین دوره حضورش در این باشگاه پایان داد و اکنون در تیم پوماس مکزیک بازی می کند. او بین سال های 2008 تا 2016 نیز در عضویت بارسلونا بود و یکی از اسطوره های این باشگاه محسوب می شود. آلوس همیشه لیونل مسی را بهتر از رونالدو می داند اما در مصاحبه جدید خود اعتراف کرد که به عنوان یکی از ستاره های تاریخ باشگاه بارسلونا، نمی توانسته در مورد رونالدو صادقانه حرف بزند.

او در مصاحبه با یک یوتیوبر مشهور مکزیکی و در مورد رونالدو گفت:« حالا که دیگر نه من در بارسا هستم و نه رونالدو در رئال، می توانم در مورد رونالدو حقیقت را بگویم و صادقانه از او حرف بزنم. رونالدو الگوی من و همه فوتبالیست هایی است که با کار و تلاش زیاد به سطح اول فوتبال دنیا رسیده اند یا می خواهند برسند. او بازیکنی خودساخته است. بازیکنی که بر خلاف لیونل مسی نبوغ ذاتی ندارد ولی توانسته این ضعف را با تمرینات مستمر جبران کند. من به احترام رونالدو کلاه از سر بر می دارم. حتی زمانی که در بارسا بودم و برابر هم قرار می گرفتیم نیز نهایت احترام را برایش قائل بودم.»

آلوز ادامه داد:« در جریان مراسم توپ طلای چند سال پیش بین ما تنش ایجاد شد و دلیلش نیز حاشیه سازی رسانه ها بود. از قول من بر علیه رونالدو دروغ نوشته بودند و رونالدو به همین دلیل بسیار عصبانی بود. به او سلام دادم ولی جوابم را نداد. او گفت که من برایش احترام قائل نیستم ولی چطور چنین چیزی ممکن بود؟ همان جا به خودش گفتم که چقدر برایش احترام قائلم. من همیشه با او همذات پنداری می کنم و در آن مراسم فرصت خوبی نصیبم شد تا این را به خودش نیز بگویم.»

آلوز در پایان گفت:« اگر بخواهید مقایسه ای انجام دهید، من به عنوان یک بازیکن بیشتر به کریستیانو نزدیکم تا لئو مسی. من در تمام زندگی ام کاری را انجام داده ام که رونالدو انجام داده است. من نبوغ و استعداد ذاتی فوتبال را ندارم ولی مثل رونالدو با تمرینات سخت و تلاش زیاد به سطح بالای فوتبال رسیدم. نمی گویم رونالدو استعداد ندارد اما استعداد و نبوغ مسی را ندارد. رونالدو با تمرینات مداوم خودش را به سطح مسی رساند و موفق هم شد. متاسفانه وقتی در رئال و بارسا مقابل هم قرار می گرفتیم، حساسیت ها زیاد بود ولی چطور می توانم به او احترام نگذارم؟»

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا