بین الملل

حوادث الاقصی بازتاب ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است

حماس:

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» تاکید کرد که حوادث مسجدالاقصی نشان دهنده ماهیت جنایتکارانه و تفکر نژادپرستی حاکم بر صهیونیست ها در تعامل با ملت و مقدسات فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فوزی برهوم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» گفت که حوادث مسجدالاقصی نشان دهنده ماهیت جنایتکارانه و تفکر نژادپرستی حاکم بر صهیونیست در تعامل با ملت و مقدسات فلسطین است.

وی با بیان اینکه یورش های مکرر به مسجدالاقصی نشان دهنده میزان جنایت و ظلم علیه ملت فلسطین است، تاکید کرد که ملت فلسطین با مقاومت در برابر یورش ها و عملیات یهودی سازی، توانست این یورش ها را به یک چالش امنیتی، سیاسی و نظامی برای رژیم صهیونیستی تبدیل کند.

سخنگوی حماس از شهروندان فلسطینی در کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواستار تداوم حضور در مسجدالاقصی و دفاع از آن با تمام توان شد و گفت: وظیفه دینی و ملی تمام کشورهای اسلامی و عربی حمایت و پشتیبانی از ملت و مقدسات فلسطین است.

گفتنی است از صبح امروز دوشنبه همزمان با آغاز اعیاد یهودی یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی تشدید شده و تدابیر شدید نظامی در قدس اشغالی برقرار شده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا