ورزش

تکاپوی مجید حسینی برای دومین جام جهانی

مجید حسینی سعی کرد در بازی با سنگال روز کم اشتباهی را پشت سر بگذارد به خصوص که به جای شجاع خلیل زاده راهی میدان شده بود.

به گزارش “ورزش سه”، با این حال باید گفت بازیکنان تیم سنگال خط دفاعی تیم ملی را آزار دادند و در یکی از این صحنه ها مرتضی پورعلی گنجی به اشتباه دروازه ایران را باز کرد. مجید که بعد از خروج از فوتبال ایران سال هاست در فوتبال ترکیه بازی می کند پیش بینی می شود در ماه های آتی تجربه دومین حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. هر چند این امر هنوز قطعی نیست و او برای به دست آوردن این موقعیت باید بیشتر تلاش کند و از همه مهمتر در چنین بازی هایی که به او فرصت می رسد یک مدافع ششدانگ و مطمئن نشان دهد تا کارلوس کی روش به روی او به عنوان یک بازیکن جانشین حساب ویژه ای باز کند.

مدافع تیم کایسری اسپور ترکیه برای جا باز کردن در ترکیب تیم کارلوس کی روش علاوه بر حضور در شرکت دوئل های فیزیکی می بایست در گردش توپ و هم چنین بازیخوانی در خط دفاع نمایش خوبی داشته باشد و همیشه به نشستن روی نیمکت قانع نباشد چرا که در صورت قناعت به این موقعیت جایگاه فعلی را هم از دست خواهد داد. هر چند از سیمای مجید حسینی در بیشتر صحنه ها می شد اینطور برداشت کرد که در تلاش برای کسب دومین تجربه حضور در جام جهانی است. او و هم تیمی هایش تلاش فراوانی در گل نخوردن در بازی با سنگال داشتند اما یک اشتباه ناخواسته موجب شد که دروازه ایران باز شود و در نهایت تیم ملی با نتیجه مساوی یک بر یک کار را به پایان ببرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا