شهرستان ها

شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور بازداشت شد

کرمان – دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور در مخفیگاهش در جنوب استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم سلیمانی گفت: متهم، سابقه قتل، گروگانگیری و آتش کشیدن ماشین آلات یکی از معادن را در کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، متهم در محل مخفیگاهش در یکی از شهرهای جنوبی استان کرمان بازداشت شد.

این مقام قضائی بیان کرد: در این عملیات، یک قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات از متهم کشف و ضبط شده است.

او بیان کرد: متهم، سابقه شرارت‌های متعددی طی سال‌های اخیر از جمله قتل مسلحانه، گروگانگیری مسلحانه و تیراندازی ایزایی در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده است.

دادستان عنبرآباد افزود: این شرور سابقه دار در آخرین شرارت خود در چند ماه اخیر اقدام به آتش زدن ۴ دستگاه ماشین آلان سنگین در یکی از معادن جنوب استان با هدف ایجاد رعب و وحشت، اخاذی و اخلال در نظام تولید و صنعت کرده بود.

وی هشدار داد: پاسخ دستگاه قضائی به اراذل و اوباش و افراد شرور سخت، قاطع، بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و اجازه نخواهیم داد این افراد امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند.

این مقام قضائی با قدردانی از هوشیاری و عملکرد جهادی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات جیرفت و همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی عنبرآباد که مدافع امنیت شهروندان هستند، گفت: مبارزه با جرایم خشن از مطالبات به حق مردم است و دادستانی در این خصوص از هیچ کوششی فروگذار نیست.

وی بیان کرد: در شورای طبقه بندی زندان هم که به صورت ماهانه برگزار می‌شود، هیچیک از امکانات رفاهی به زندانیان جرایم خشن اعطا نمی‌شود.

دادستان عنبرآباد گفت: رسیدگی به این پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد خارج از نوبت انجام خواهد شد.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا