۳۵۵ فقره آتش سوزی در دامغان رخ داد

دامغان- رئیس سازمان آتش نشانی دامغان با اشاره به وقوع ۳۵۵ فقره آتش سوزی در این شهرستان طی یک‌سال گذشته، گفت: همچنین به ۴۵ تصادف امداد رسانی شد.

مهدی ابراهیمی ارمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به وقوع ۳۵۵ فقره آتش سوزی در دامغان طی یکسال گذشته، ابراز کرد: این تعداد وقوع آتش سوزی ۵۷ فقره در روز و مابقی در شب رخ داده است همچنین سهم خانه‌های مسکونی از این حریق‌ها ۴۸ فقره و سهم مغازه‌ها و مکان‌های تجاری ۱۲ مورد بوده است.

وی با بیان اینکه در یک سال اخیر در شهرستان دامغان ۵۲ خودرو دچار حریق شدند، گفت: ۹۸ مورد حریق دامداری و باغ و هفت مورد نیز حریق در بخش اداری، ۱۲ مورد کارگاه و کارخانه و ۱۱۹ مورد ضایعات در یک سال اخیر امداد رسانی شده است.

رئیس آتش نشانی دامغان با بیان اینکه طی سال گذشته به ۴۵ فقره تصادف امداد رسانی شده است، گفت: نیروهای سازمان آتش نشانی دامغان از مهر سال گذشته تا مهر امسال به ۵۹ فقره حادثه در آسانسور، ۵ فقره حادثه در چاه، ۱۸ فقره سقوط از ارتفاع، هشت فقره انگشتری و ۷۴ فقره حمله حیوانات به مصدومان وحادثه دیدگاه خدمات ارائه دادند.

ابراهیمی با بیان اینکه نیروهای سازمان آتش نشانی به ۲۲ نفر محبوس شده در اماکن خصوصی و دولتی خدمات ارائه و نسبت به آزاد سازی آنان اقدام کردند گفت: هشت فقره نشت گاز، ۱۲ فقره آب‌گرفتگی معابر ومنازل و هفت مورد سایر حوادث غیر مترقبه با حضور نیروهای سازمان امداد رسانی شده است.

منبع خبرگزاری مهر

خروج از نسخه موبایل